Home Materiały i Technologie PRZEŁOMOWY SYSTEM MONTAŻU TARASÓW – BEZŚRUBOWY, TRWAŁY, PO PROSTU GENIALNY
PRZEŁOMOWY SYSTEM MONTAŻU TARASÓW – BEZŚRUBOWY, TRWAŁY, PO PROSTU GENIALNY
0

PRZEŁOMOWY SYSTEM MONTAŻU TARASÓW – BEZŚRUBOWY, TRWAŁY, PO PROSTU GENIALNY

0
0

Sezon ogrodowy z innowacją w tle tuż za rogiem – za sprawą Twinson Click, unikatowego systemu tarasowego, który jest bezśrubowy, trwały i niezwykle szybki w montażu!

Deceuninck zdobył rynek swoim wyjątkowo trwałym, łatwym w utrzymaniu, posiadającym certyfikat PEFC systemem Twinson, oferującym piękny zestaw desek tarasowych o naturalnym designie. Teraz międzynarodowy producent profili PVC do okien i drzwi oraz tarasów wprowadza innowacyjny system Twinson Click. To nowy system montażu konstrukcji tarasu Twinson, który łączy wiele zalet w genialnie prosty sposób. To sprawia, że Twinson Click to idealne rozwiązanie zarówno dla profesjonalnego instalatora jak i użytkownika końcowego.

Twinson Click to nowy, opatentowany system od Deceuninck, który składa się z idealnie dopasowanych elementów, dzięki czemu taras montuje się szybko i bezproblemowo, bez użycia choćby jednej śruby. Ponadto system jest wyjątkowo trwały – dzięki aluminiowej podkonstrukcji, która się nie odkształca, ergonomiczny – dzięki modułowości instalacja konstrukcji tarasu jest dużo bardziej efektywna i łatwiejsza, a także elastyczny – daje możliwość montażu tarasu o dowolnym kształcie. Do tego wszystkie jego elementy w pełni nadają się do recyklingu. W rezultacie powstało genialne i przełomowe rozwiązanie tarasowe, które w połączeniu z pięknymi deskami tarasowymi Twinson może być szybko zainstalowane przez instalatora i cieszyć użytkownika końcowego.

Do każdego rodzaju tarasu
Twinson Click to aluminiowa konstrukcja składająca się z zestawu modułowych elementów, które umożliwiają instalację tarasu o dowolnym kształcie i rozmiarze. Nierówności lub różnice wysokości można łatwo wyeliminować. Za pomocą jednego kliknięcia trójkątna podstawa Triax umożliwia mocowanie do legara pod różnymi kątami. Instalując tarasy dachowe, monterzy mogą użyć dodatkowej gumowej podkładki, aby chronić pokrycie dachu; może być ona również stosowana do wyrównania minimalnych różnic poziomów w klasycznych tarasach. W skład systemu Twinson Click wchodzą także wsporniki i przedłużki, które można dostosować do dowolnej wysokości tarasu – od 45 mm do 225 mm. Lekkie profile aluminiowe z czterema identycznymi bokami są intuicyjne w użyciu i łatwe do skrócenia czy cięcia pod kątem. Gwarantują długą żywotność tarasu. A dzięki zaledwie trzem elementom całą strukturę tarasu można zmontować bez użycia śrub – to trzy klipsy montażowe, które za pomocą kliknięć mocują poszczególne elementy tarasu.

W pełni nadaje się do recyklingu
Aluminiowa konstrukcja Twinson Click jest trwała, solidna i ma stabilny kształt, co w połączeniu z trwałością desek tarasowych Twinson zapewni długą żywotność tarasu. Ponadto system w pełni nadaje się do recyklingu, co idealnie wpisuje się w filozofię międzynarodowego producenta profili PVC do okien i drzwi oraz systemów tarasowych opartą o zrównoważony rozwój oraz w jego ciągłe poszukiwania ulepszeń w zakresie ochrony środowiska i ekonomii społecznej.

open