Home News NOWA LINIA PRODUKTÓW RUUKKI® PRIMO NADAJE LUKSUSOWEGO WYGLĄDU MIEJSKIM FASADOM
NOWA LINIA PRODUKTÓW RUUKKI® PRIMO NADAJE LUKSUSOWEGO WYGLĄDU MIEJSKIM FASADOM
0

NOWA LINIA PRODUKTÓW RUUKKI® PRIMO NADAJE LUKSUSOWEGO WYGLĄDU MIEJSKIM FASADOM

0
0

Firma Ruukki wprowadziła na rynek nową linię produktów elewacyjnych Ruukki® Primo. Jako pierwsze dostępne będą produkty Primo Skyline, które umożliwiają tworzenie imponujących elewacji w miejskim otoczeniu. Duże, gładkie panele fasadowe idealnie nadają się do biurowców i budynków komercyjnych.

Wyjątkowo duże panele Skyline mają gładką powierzchnię i można ich użyć do tworzenia wielkoformatowych, zintegrowanych elewacji, szczególnie popularnych w miastach. Przeznaczone są dla budynków użyteczności publicznej, hoteli, biurowców i budynków komercyjnych. Ruukki dostarcza nie tylko produkty, ale również kompleksowe wsparcie projektowe, np. instrukcje montażu czy rysunki szczegółowe. Skyline, dostępny jako obiekty BIM, dodatkowo ułatwia projektowanie. Wydajność produkcyjna i logistyczna firmy Ruukki gwarantuje terminowość dostaw także w przypadku dużych projektów budowlanych.

Dostępne są trzy produkty Primo Skyline: Skyline 100 – montowany poziomo, Skyline 150 – montowany pionowo oraz Skyline 1000 o maksymalnej szerokości lub wysokości 6 metrów, zależnie od kierunku montażu. Dostawa paneli Primo Skyline obejmuje wszystkie części potrzebne do wykonania okładziny elewacyjnej, od samych paneli po wszystkie elementy mocujące.

Ze względu na to, że szerokość fug paneli Primo Skyline nie jest znormalizowana, projektanci mogą sami wybierać szerokość. Konserwacja fasady została uwzględniona już na etapie projektowania produktu. Zaprojektowano specjalne skośne krawędzie paneli w fugach, aby zapobiegać gromadzeniu się wody i zanieczyszczeń. Firma Ruukki złożyła wniosek patentowy na konstrukcję skośnych fug. W przypadku uszkodzenia panelu Skyline można go wymienić pojedynczo.

Ruukki udziela 30-letniej gwarancji na produkty Primo Skyline, które wykonane są wyłącznie z ognioodpornego kompozytu aluminiowego klasy B-s1, d0 i A2-s1, d0.

open