Home Builder Exclusive STAWIAMY NA JAKOŚĆ – CWCC
STAWIAMY NA JAKOŚĆ – CWCC
0

STAWIAMY NA JAKOŚĆ – CWCC

0
0

O tym, jak ważne jest budowanie długoletniej współpracy i czy warto stawiać na jakość, z DARIUSZEM PATYNĄ, właścicielem i Dyrektorem Zarządzającym Commercium World Contract Carpet (CWCC), rozmawia Natalia Chylińska-Żbikowska.

N.Ch.: W ofercie Państwa firmy oprócz elementów wyposażenia wnętrz takich jak meble i oświetlenie, w najszerszym zakresie, można znaleźć produkty wykończenia podłóg – wykładziny podłogowe o wszechstronnym zastosowaniu. Czy dla klientów dostępne są gotowe propozycje, z których wybierają, czy wykonywane są do konkretnej realizacji na specjalne ich zamówienie?
D.P.: Współpracujemy z renomowanymi producentami, których produkty stosowane są jako sprawdzone rozwiązania na rynku. Proponujemy gotowe kolekcje wykładzin do obiektów biurowych, handlowych, hotelowych oraz użyteczności publicznej. Możemy spełniać jednocześnie oczekiwania „szyte na miarę”, pozwalające na indywidualne i kreatywne projektowanie wnętrz. Cieszy nas zwłaszcza możliwość spełnienia oczekiwań klienta indywidualnego przy realizacji jego najważniejszego projektu – tworzeniu własnego mieszkania lub domu.

N.Ch.: Do jakich wnętrz warto wybrać wykładziny i dlaczego?
D.P.: Zastosowanie wykładzin jest właściwie nieograniczone. Zazwyczaj nie zastanawiamy się nad tym, co mamy pod stopami – zwłaszcza gdy czujemy się komfortowo i bezpiecznie. I na takiej ocenie oraz odczuciu klienta nam właśnie zależy. W zależności od miejsca zastosowania zalecamy różne rodzaje produktu, ale zawsze w oparciu o wytyczne użytkownika. Zależy nam, by nasze podłogi stanowiły integralną część środowiska, w którym mieszkamy, spędzamy wolny czas i pracujemy. Naszym zadaniem jest dostarczanie rozwiązań, które pozytywnie wpływają na zdrowie oraz jakość życia nas wszystkich.

N.Ch.: Jakimi realizacjami może się chwalić Państwa firma? Czy rozwijanie długoletniej współpracy z partnerami to jeden z fundamentów sukcesu CWCC?
D.P.: Moja spółka kładzie szczególny nacisk nie tylko na jakość pracy, ale również na jakość i budowanie relacji z naszymi partnerami. Swoje rekomendacje oraz praktyczne wskazówki przekazujemy biurom architektonicznym, doradzamy inwestorom i użytkownikom. W naszym dwudziestoletnim dorobku mamy ponad 1,5 tysiąca wykonanych aranżacji (ponad 2 mln m2 wykładzin). Z Medusa Group zrealizowaliśmy szereg projektów dla biur, m.in. w obiektach Q22, .KTW, ING Tower, w budynku Cosmopolitan oraz dla liceum ogólnokształcącego przy ulicy Świętej Urszuli Ledóchowskiej w Warszawie. W fazie opracowania koncepcji mamy kolejne aranżacje.

N.Ch.: Możliwość realizacji nawet skomplikowanych inwestycji, a przy tym zachowanie jakości, zależy od ludzi. CWCC tworzy zgrany zespół, którego członkowie się uzupełniają?
D.P.: CWCC dysponuje odpowiednim zapleczem logistycznym i finansowym oraz niezbędnym know-how i doświadczeniem, co umożliwia nam realizację
również najbardziej wymagających projektów. I tu chciałbym podziękować mojemu całemu zespołowi, a w szczególności najbliższym współpracownikom oraz przyjaciołom – Aleksandrze Boczkowskiej i Jarosławowi Kozieł, z którymi mam zaszczyt pracować od początku działalności spółki. To ich zaangażowanie oraz profesjonalizm tworzą jakość CWCC.

ENGLISH VERSION

open