Home News SPOTKAJMY SIĘ NA TARGACH AUTOSTRADA W NOWYM TERMINIE!
SPOTKAJMY SIĘ NA TARGACH AUTOSTRADA W NOWYM TERMINIE!
0

SPOTKAJMY SIĘ NA TARGACH AUTOSTRADA W NOWYM TERMINIE!

0
0

Święto budownictwa drogowego w Kielcach odbędzie się od 30 czerwca do 2 lipca 2020 roku. Nowy termin targów Autostrada, to również nowe plany i pomysły związane z planowanym wydarzeniem. Organizatorzy udoskonalają formułę spotkania, aby spełniało potrzeby i wymagania całej branży drogowej

Międzynarodowym Targom Budownictwa Drogowego towarzyszy bogaty program wydarzeń towarzyszących: konferencji naukowo-technicznych, seminariów, dyskusji, prezentacji firm oraz debat, które dają możliwość rozmów o wyzwaniach w branży oraz wdrożenia innowacyjnych rozwiązań.

Podczas targów Autostrada odbędą się merytoryczne sesje przygotowane według trzech grup tematycznych: Drogi Przyszłości;  Gospodarka, biznes, inwestycje oraz Zrównoważona infrastruktura. W programie wydarzenia zaplanowane jest również Forum „Zielona Autostrada” dot. m.in. projektowania zieleni drogowej, aspektów prawnych związanych z wycinką drzew i krzewów oraz procedur utrzymania dróg i zieleni przydrożnej.

Jednym z najmocniejszych punktów wydarzenia jest Salon Kruszyw-inicjatywa, która integruje firmy z szeroko pojętej branży pozyskania, przeróbki, transportu i wykorzystania kruszyw. Wśród tematów poruszanych podczas wydarzenia, będą zagadnienia dotyczące m.in. nawierzchni z betonu cementowego i betonu konstrukcyjnego w drogowych obiektach inżynierskich oraz reaktywności alkaliczno-węglanowej kruszyw stosowanych do betonu.

Targi Autostrada to także ciekawe konferencje i seminaria dot. m.in. nowych wymagań technicznych w mostownictwie oraz bezpieczeństwa technicznego maszyn budowlanych i pojazdów.

Wśród wystawców, którzy zadeklarowali swoją obecność podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego są wiodące firmy z branży. Wśród wystawców targów Autostrada znaleźli się m.in.: Lotos Aslfat, Patch Polska Sp z o. o., Nynas, Biguma Bohemia. Na wystawie MASZBUD pojawią się m.in. najwięksi producenci hydraulicznych betonomieszarek samochodowych oraz układarek mas bitumicznych w różnych odmianach. Swoją obecność na wystawie ROTRA planują m.in. firma KH-KIPPER oraz SAE SMB Industries. Na liście wystawców, nie brakuje również zagranicznych liderów rynku.

Stworzona platforma branżowa o targowo-konferencyjnym charakterze pozwoli nawiązać cenne kontakty, zrealizować konkretne cele biznesowe i wdrożyć innowacyjne rozwiązania.

Na święto branży drogowej zapraszamy od 30 czerwca do 2 lipca 2020 do Kielc!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Zgłoś swój udział już dziś i spotkajmy się na AUTOSTRADZIE w Targach Kielce!

 

open