Home News JESTEŚMY RAZEM. POMAGAMY! DARIUSZ MAŃKO, PREZES ZARZĄDU GRUPY KĘTY S.A.
JESTEŚMY RAZEM. POMAGAMY! DARIUSZ MAŃKO, PREZES ZARZĄDU GRUPY KĘTY S.A.
0

JESTEŚMY RAZEM. POMAGAMY! DARIUSZ MAŃKO, PREZES ZARZĄDU GRUPY KĘTY S.A.

0
0

Jesteśmy Razem. Pomagamy! to inicjatywa społeczna skupiająca przedsiębiorców gotowych nieść pomoc w obliczu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.

Wyrażamy ogromny szacunek dla lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek i wszystkich służb medycznych, które dzisiaj pracują z ogromnym poświęceniem  w walce o zdrowie pacjentów.

Grupa Kęty S.A. i jej największe spółki zależne Aluprof S.A. oraz Alupol Packaging S.A.  już pod koniec marca zadeklarowała pomoc środowisku medycznemu przekazując 600 tys. zł. Skupiliśmy się na pomocy szpitalom i innym jednostkom medycznym  w lokalizacjach zakładów produkcyjnych i aktywności Grupy Kapitałowej. Na bieżąco przekazujemy również środki ochrony oraz przyłbice produkowane przez naszą spółkę Aluprof.

Jako firma społecznie odpowiedzialna mówimy TAK inicjatywom takim jak „Jesteśmy Razem. Pomagamy”.

Znaleźliśmy się w nieoczekiwanej i nieprzewidywalnej sytuacji społecznej i gospodarczej. Biznes w dzisiejszych czasach ma poważne i odpowiedzialne zadanie do wykonania. Nadrzędnym jest dbałość o zdrowie i życie pracowników, ochrona miejsc pracy i koncentracja na  funkcjonowaniu  firm.  Nasza Grupa Kapitałowa poprzez decyzje Komitetu Zarządzania Ryzykiem na bieżąco dostosowuje swoje działania do zaistniałych warunków pandemii. Cieszymy się, iż do tej pory radzimy sobie w tej kryzysowej sytuacji i że możemy dołączyć do wsparcia środowiska medycznego w walce  o zdrowie  i bezpieczeństwo ludzi .

Wśród firm przyłączających się do akcji widzę te duże, z którymi często się spotykamy w życiu biznesowym ale też piękne grono innych  firm z sektora średnich i małych. Brawo dla Państwa. Jesteśmy Razem. Pomagamy.

open