Home IT&BIM PERI – DIGITALIZACJA
PERI – DIGITALIZACJA
0

PERI – DIGITALIZACJA

0
0

Dziś nie wystarczają już tylko innowacyjne produkty i usługi. Klienci oczekują możliwości działania w świecie cyfrowym, który staje się powszechnym środowiskiem pracy współczesnego człowieka. Poniżej przedstawiamy przykładowe standardy oferowane przez PERI.

PERI to firma, która obok znanych z najwyższej jakości systemów deskowań i rusztowań kreuje, rozwija i oferuje szereg narzędzi i usług cyfrowych. Są one stosowane w procesie budowlanym, począwszy od projektowania po realizację, w tym jej monitoring i zarządzanie. Dzięki nim klienci korzystają z wielu ułatwień, przyśpieszenia pracy i odnoszą wymierne korzyści ekonomiczne.

Poniżej przedstawiamy przykładowe standardy oferowane przez PERI.

Projektowanie
Użytkownicy systemów PERI mogą realizować różnego rodzaju zadania projektowe, począwszy od prostych rzutów aż po skomplikowane obiekty inżynierskie, przy pomocy programu PERI CAD. Jest to profesjonalne i zoptymalizowane oprogramowanie działające w środowisku AutoCAD. Dzięki wbudowanym algorytmom oraz automatyzacji klienci korzystają ze skrócenia czasu projektowania i osiągniętych efektów wizualnych. Możliwość tworzenia list materiału oraz harmonogramowania pozwala na optymalne dopasowanie ilości sprzętu na budowie i zredukowanie kosztów związanych z jego dzierżawą lub zakupem. Przejrzyste wizualizacje 3D pozwalają natomiast
uniknąć wielu błędów podczas montażu systemów na budowie.

W warunkach budowy klienci mogą również projektować standardowe rozwiązania PERI, korzystając z intuicyjnych programów z grupy Planner, na przykład dotyczących systemów deskowań DUO czy MAXIMO. Jest to narzędzie działające w „chmurze”, a więc zawsze aktualne, gwarantujące najwyższą jakość uzyskanych rezultatów. Cały proces projektowania, włącznie z wizualizacją 3D, nie wymaga wydajnego sprzętu – wystarczy tablet lub komputer biurowy. Prosty interfejs do tworzenia wydruków pozwala na natychmiastowe przekazanie projektu (rysunków i zestawienia) do realizacji. Dzięki temu, że PERI udostępnia te aplikacje nieodpłatnie, klienci mogą sprawdzić możliwości systemów na swoich projektach jeszcze przed zastosowaniem deskowań.

Innym oferowanym przez PERI samoobsługowym rozwiązaniem są dostępne na stronie internetowej firmy konfiguratory. Są to łatwe aplikacje do ustalania układu elementów dla popularnych systemów deskowań stropowych (MULTIFLEX) i wież podporowych (MULTIPROP i ST 100) oraz kalkulator parcia mieszkanki betonowej. Konfiguratory odpowiadają na proste, aczkolwiek istotne pytania bez konieczności sięgania po rozbudowaną dokumentację techniczną.


Cały artykuł do znalezienia za darmo w wersji cyfrowej. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Builder Polska z App Store i Google Play lub wejść na naszą stronę e.buildercorp.pl i zarejestrować się.

open