Home Biznes i Ludzie Ludzie ZREALIZOWALIŚMY 900 PROJEKTÓW
ZREALIZOWALIŚMY 900 PROJEKTÓW
0

ZREALIZOWALIŚMY 900 PROJEKTÓW

0
0

Paweł Lachowicz, Radosław Michalski właściciele biura projektowego Fort Polska

Grzegorz Przepiórka: Jesteście na rynku 20 lat. To dobry czas na podsumowanie waszych dokonań?
Paweł Lachowicz: W trakcie 20 lat pracy wykonaliśmy niemal 900 projektów dla różnych klientów – inwestorów, firm architektonicznych i generalnych wykonawców. Były wśród tych projektów takie, które trwały 4 lata i takie, które udało się ukończyć w niecałe 2 miesiące. Projektowaliśmy obiekty, które miały ponad 200 tys. mkw. i takie, które miały 10 tys. mkw., ale były bardzo skomplikowane i wymagały nieraz więcej pracy niż te wielkopowierzchniowe. 900 projektów przez 20 lat to prawie 4 projekty na miesiąc, więc to bardzo dobry wynik.
Radosław Michalski: Ale nie zwalniamy tempa. Ciągle pracujemy nad nowymi projektami. Naszą przewagą na pewno jest to, że postawiliśmy na nowe technologie i projektujemy w BIM – technologii 3D.

G.P.: A gdzie możemy znaleźć realizacje Fort Polska?
R.M.: Działamy w 18 krajach na 4 kontynentach. Projektowaliśmy m.in. szpital na Haiti, teatr w Turkmenistanie, Centrum Onkologiczne w Kazachstanie, hutę szkła produkującą butelki w Etiopii i centrum handlowe w Nigerii. W Europie realizujemy projekty we Francji, Finlandii, w Niemczech i na Węgrzech. Projektujemy także w Polsce w: Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Toruniu, Szczecinie, Bielsku-Białej i Częstochowie. Nasze biuro handlowe znajduje się w Warszawie, a siedziba główna firmy w Bydgoszczy.

P.L.: Zrealizowaliśmy dużo projektów w Rosji, w Turkmenistanie, Tadżykistanie. Posługujemy się branżowymi standardami oraz normami technicznymi: europejskimi, polskimi, francuskimi, niemieckimi, rosyjskimi, turkmeńskimi, brytyjskimi, kazachskimi i innymi. Z pasją podchodzimy do wymagających tematów. Mamy na swoim koncie także wielokrotnie nagradzaną Filharmonię w Szczecinie czy CKK Jordanki w Toruniu.


Cały artykuł do znalezienia za darmo w wersji cyfrowej. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Builder Polska z App Store i Google Play lub wejść na naszą stronę e.buildercorp.pl i zarejestrować się.

open