Home Sport&Rekreacja WE WROCŁAWIU INWESTYCJE IDĄ PEŁNĄ PARĄ
WE WROCŁAWIU INWESTYCJE IDĄ PEŁNĄ PARĄ
0

WE WROCŁAWIU INWESTYCJE IDĄ PEŁNĄ PARĄ

0
0

Zarząd Inwestycji Miejskich we Wrocławiu na liście realizowanych inwestycji oświatowych ma ponad 20 pozycji. Trwają duże remonty, budowy nowych obiektów i przebudowy kompleksów sportowych.

Lista inwestycji oświatowych realizowanych w tej chwili we Wrocławiu jest naprawdę imponująca. Największe i najbardziej kosztowne to m.in. budowa żłobka na ul. Sygnałowej za ponad 16 milionów złotych (jest już na finiszu), budowa przedszkola wraz z infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu na ul. Dębickiego, czy rozbudowa szkoły podstawowej nr 21 przy ul. Osobowickiej za ponad 21 milionów.

Nie mniej kosztowna jest budowa bloku sportowego dla XIII Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Haukego-Bosaka (ponad 20 mln zł). W tej chwili trwa także warta kilkanaście milionów złotych rozbudowa szkoły nr 99 przy ul. Głubczyckiej, która ma zakończyć się jeszcze wiosną tego roku. W tym miesiącu natomiast zakończyła się przebudowa bloku sportowego i dachu w Technikum nr 15 przy ul. Skwierzyńskiej. W maju natomiast powinna skończyć się budowa placu zabaw i siłowni przy szkole nr 107 przy ul. Prusa. więcej

źródło: www.wroclaw.pl

open