Home Architecture Design KOLEKCJA DLA PEWNYCH SIEBIE MĘŻCZYZN? TUBĄDZIN ODPOWIADA NA ICH POTRZEBY.
KOLEKCJA DLA PEWNYCH SIEBIE MĘŻCZYZN? TUBĄDZIN ODPOWIADA NA ICH POTRZEBY.
0

KOLEKCJA DLA PEWNYCH SIEBIE MĘŻCZYZN? TUBĄDZIN ODPOWIADA NA ICH POTRZEBY.

0
0

Kolekcja Rust Stain marki Monolith to więcej niż piękne płytki. To inspiracja dla miłośników industrialnych wnętrz – chropowata struktura powierzchni i kolory rdzy dodają pomieszczeniom surowości i męskiej energii. Idealnie pasują do komercyjnych przestrzeni, w których są wyrazistym tłem.

Kolekcja designerskiej marki MONOLITH to inspirowane rdzawiącą blachą płyty gresowe, które zachwycają odcieniami i strukturą. Pozwalają na tworzenie przestrzeni prostych i nowoczesnych w praktycznie każdym wymiarze. Kolekcja idealnie wpisuje się w dwa, wyjątkowe style – zawsze modny industrialny, w którym królują materiały inspirowane wnętrzami przemysłowymi oraz wabi-sabi, który charakteryzują powierzchnie nadgryzione zębem czasu.

Wraz z pojawieniem się na polskim rynku wielkoformatowych płyt gresowych, których Tubądzin był pierwszym krajowym producentem, wzory i kolory nawiązujące do natury czy też do materiałów typu blacha, nabrały innego charakteru. Duże powierzchnie płytek i minimalne użycie fug pozwalają na wyeksponowanie określonych struktur i wzorów oraz kształtowanie przestrzeni z rozmachem. Korozja metali jest naturalnym procesem zachodzącym w przyrodzie, a siły natury odwzorowane na wielkoformatowych płytkach Rust Stain nadają przestrzeniom bardzo zdecydowanego charakteru, który nie wymaga wielu dodatków i jest doceniany przez nowoczesnych mężczyzn.

Płytki Rust Stain świetnie wyglądają w modnych komercyjnych przestrzeniach typu barber shop, a także w domach klientów lubiących surowe, odważne aranżacje. Listwy ścienne w kolorach czarnym, stalowym i miedzianym, towarzyszące kolekcji to trzy propozycje nadania przestrzeni indywidualnego charakteru. Ceny płytek zaczynają się od 134,93 zł za m2 (60×60 cm).

Płytki z kolekcji można kupić w pięciu formatach. Te o wymiarach 60×60 cm, 80×80 cm oraz 60×120 cm mają grubość 10 mm. Z kolei płytki 120×120 cm oraz 120 x 240 cm mają 6 mm grubości

Wszystkie charakteryzuje wykończenie powierzchni typu lappato, czyli efekt matowej powierzchni z połyskiem. Taki sposób polerowania płytek sprawia też, że stają się one mniej śliskie i świetnie współgrają z różnego rodzaju oświetleniem.

Wszystkie płytki marki Monolith są odporne na skrajne temperatury i ścieranie, a ich jednolita struktura przekłada się na zwiększoną wytrzymałość względem tradycyjnych płytek ceramicznych.


Kolekcja Rust Stain marki Monolith

open