Home Topbuilder FOLIA SONTE
FOLIA SONTE
0

FOLIA SONTE

0
0

Prywatność na zawołanie, czyli innowacyjna folia ciekłokrystaliczna SONTE. Folie SONTE świetnie sprawdzą się w biurze, salach konferencyjnych, hotelach, a także w przedpokoju, kuchni czy łazience. Zapewniają prywatność na zawołanie.

Nadanie przestrzeni nowej funkcjonalności poprzez jedno kliknięcie wydaje się pozornie futurystyczne. Jednak tylko pozornie, ponieważ zastosowanie rozwiązania z technologią ciekłych kryształów może całkowicie odmienić wnętrze. Inteligentna folia SONTE opiera swoje działanie na wykorzystaniu właśnie tych kryształów. Gdy jest włączona, kryształy układają się w sposób regularny, a folia jest przezroczysta. W momencie wyłączenia kryształy układają się nieregularnie, a powierzchnia staje się matowa.

Folia SONTE najlepiej sprawdza się na przezroczystych elementach – szklanych drzwiach, oknach czy ścianach działowych ze szkła. Zastosowanie tej technologii jest możliwe nie tylko podczas realizacji budowy biura lub domu, ale także po instalacji przeszklenia albo okien. Zastosowanie folii ciekłokrystalicznej sprawi, że przestrzeń nabierze nie tylko nowego wymiaru, ale również nowej funkcjonalności. Umożliwia podział biura na oddzielne strefy, zorganizowanie dogodnego miejsca na spotkania czy podzielenie pracowników na mniejsze zespoły.

Potencjał ciekłych kryształów warto wykorzystać również w domowym wnętrzu. Zachowanie prywatności w sypialni, łazience lub salonie, przy jednoczesnym posiadaniu dużej ilości przeszklonych elementów, stanie się czymś zupełnie naturalnym. Bez problemu oddzieli aneks kuchenny od salonu, co pomoże nadać wyjątkowego romantyzmu podczas gustownej kolacji czy wieczoru filmowego.

Folia SONTE w 99% hamuje promienie UV i w 80% promienie podczerwone, co jest udowodnione badaniami przeprowadzonymi przez laboratoria SGS. Steruje się nią za pomocą pilota, włącznika na ścianie lub za pomocą systemu BMS/BAS. Wyróżniamy jej dwa rodzaje – adhezyjną i nieadhezyjną. Pierwsza z nich dedykowana jest do różnorodnych powierzchni i może zostać zamontowana w każdym momencie. Druga znajduje swoje zastosowanie w produkcji szkła laminowanego każdej grubości z wykorzystaniem folii EVA.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i prywatnych. Chcemy, by nasza inteligentna technologia była dostępna dla każdego zarówno pod względem technologicznym, jak i finansowym. Folie SONTE świetnie sprawdzą się w biurze, salach konferencyjnych, hotelach, a także w przedpokoju, kuchni czy łazience. Zapewniają prywatność na zawołanie.

POBIERZ PREZENTACJĘ

open