Home Topbuilder PIANOKLEJ DO MUROWANIA TYTAN PROFESSIONAL
PIANOKLEJ DO MUROWANIA TYTAN PROFESSIONAL
0

PIANOKLEJ DO MUROWANIA TYTAN PROFESSIONAL

0
0

Do 50% oszczędności w stosunku do technologii tradycyjnych. Pianoklej do murowania Tytan Professional to nowoczesna, gotowa do użycia zaprawa przeznaczona do wznoszenia ścian nośnych oraz działowych w budownictwie jedno i wielorodzinnym.

Produkt należy do nowej kategorii rynkowej opracowanej przez firmę Selena i stanowi nieocenioną alternatywę dla tradycyjnych zapraw. Posiada doskonałą przyczepność oraz jest szybki w stosowaniu, a przy tym wiąże mocno i trwale. Dzięki wykorzystaniu Pianokleju do murowania inwestycje przebiegają szybciej, a wykonawca może sprawnie realizować kolejne etapy prac.

Pianoklej do murowania Tytan Professional to nowoczesna, gotowa do użycia zaprawa przeznaczona do wznoszenia ścian nośnych oraz działowych w budownictwie jedno i wielorodzinnym. Propozycja firmy Selena wyróżnia się na tle konkurencji najniższą temperaturą aplikacji (do -10°C) oraz bardzo szerokim spektrum stosowania. Pianoklej nie wymaga użycia wody, prądu oraz dodatkowych narzędzi i jest natychmiast gotowy do użycia.

Niższe koszty transportu, czas murowania krótszy o połowę, mniejsze koszty wykonawcze (zmniejszona ilość pracowników), brak konieczności doprowadzenia prądu i wody, wpływają na blisko 50% oszczędności przy zastosowaniu technologii murowania na pianokleje – w stosunku do tradycyjnej metody wznoszenia ścian. Trwałość i niezawodność Pianokleju do murowania Tytan Professional została potwierdzona licznymi testami starzeniowymi, wykonanymi w ekstrekstremalnych warunkach przez Uniwersytet Technologiczny w Brnie.

Wyniki badań pokazują, że Pianoklej do murowania Tytan Professional zastosowany jako spoina cienkowarstwowa muru będzie wykazywać stabilną siłę wiązania i utrzyma tę zdolność przez setki lat!

Opracowana przez Politechnikę Opolską analiza porównawcza pracy z wykorzystaniem Pianokleju do murowania i konwencjonalnej zaprawy w ścianach z betonu komórkowego wykazała większą odporność sejsmiczną produktu Tytan Professional. Wyrób charakteryzuje się wysoką siłą klejenia, trwałym i mocnym wiązaniem już po 2 godzinach od aplikacji oraz dużą elastycznością przenoszącą obciążenia. Ponadto Pianoklej do murowania zachowuje swoje właściwości po wielokrotnych cyklach zamrażania oraz odmrażania, skutecznie eliminuje też mostki termiczne. Doskonale izoluje i zapobiega utracie ciepła.

Jest rekomendowany do wznoszenia murów z bloczków betonu komórkowego o wysokiej dokładności wymiarowej (klasa TLMB), bloczków silikatowych (o dokładności nie mniejszej niż dla kategorii T2) oraz szlifowanych pustaków ceramicznych stosowanych w konstrukcjach murowych, łączonych na cienkie spoiny (1–2 mm).

POBIERZ PREZENTACJĘ

open