Home Topbuilder FRONTROCK FS I FSN SYSTEM ZABEZPIECZEŃ ELEWACJI
FRONTROCK FS I FSN SYSTEM ZABEZPIECZEŃ ELEWACJI
0

FRONTROCK FS I FSN SYSTEM ZABEZPIECZEŃ ELEWACJI

0
0

FRONTROCK FS i FRONTROCK FSN to płyty z wełny skalnej idealnie odpowiadające na potrzebę zapewnienia minimalnego poziomu bezpieczeństwa pożarowego.

Płyty FRONTROCK FS oraz FRONTROCK FSN to jedyne na rynku rozwiązanie, którego właściwości i parametry są zgodne z wytycznymi SITP dotyczącymi projektowania ocieplenia elewacji budynków z uwagi na bezpieczeństwo pożarowe. Produkty te przeznaczone są do zabezpieczeń fasad ETICS ze styropianu w postaci poziomych barier oraz naroży okiennych. Płyty świetnie sprawdzą się również w przypadku przeprowadzania prac termomodernizacyjnych już istniejących budynków, szczególnie wielorodzinnych, np. przy ich dociepleniu. FRONTROCK FS i FRONTROCK FSN to płyty z wełny skalnej idealnie odpowiadające na potrzebę zapewnienia minimalnego poziomu bezpieczeństwa pożarowego. Dziś, zważywszy na grubość ocieplenia budynku, ryzyko szybkiego rozprzestrzenienia się pożaru znacząco się zwiększyło. Dlatego w procesie ocieplania budynków należy wykorzystywać materiały o najwyższej klasie reakcji na ogień: A1, które są niepalne i nie rozprzestrzeniają ognia. FRONTROCK FS i FRONTROCK FSN to rozwiązania w pełni spełniające wymogi w zakresie bezpieczeństwa pożarowego.

FRONTROCK FS to płyty z wełny skalnej do zabezpieczeń ogniowych ociepleń ścian zewnętrznych w metodzie ETICS (lekkiej mokrej) o współczynniku przewodzenia ciepła λD = 0,036 W/(m·K). Można mocować je na wszelkich podłożach, na których dopuszczalne jest stosowanie systemów ETICS, zarówno w budynkach nowych, jak i poddawanych termomodernizacji. FRONTROCK FSN to płyty z wełny skalnej przeznaczone do zabezpieczeń ogniowych otworów okiennych elewacji wykonywanych metodą ETICS o współczynniku przewodzenia ciepła λD = 0,036 W/(m·K). P łyty te są elementem dodatkowym bariery ogniowej – zabezpieczenia przeciwogniowego okien na elewacjach docieplonych metodą ETICS. Kształt i wymiary FRONTROCK FSN są dobrane do wymiarów pasów ochronnych FRONTROCK FS, co pozwala na wykonanie obróbki okna w elewacji w sposób zabezpieczający przed powstawaniem rys i pęknięć w narożach okiennych.

POBIERZ PREZENTACJĘ

open