Home Topbuilder OKNO PVC PRIMO 82, PRIMO 70 MARKI WIŚNIOWSKI
OKNO PVC PRIMO 82, PRIMO 70 MARKI WIŚNIOWSKI
0

OKNO PVC PRIMO 82, PRIMO 70 MARKI WIŚNIOWSKI

0
0

Marka WIŚNIOWSKI, wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnego budownictwa, wprowadziła na rynek wysokiej klasy okna PVC – PRIMO 82 oraz PRIMO 70. Jest to kolejny krok w budowaniu komplementarnej oferty dla domów. 

Klienci mogą kupić całą stolarkę otworową i ogrodzenie u jednego producenta z gwarancją, że wszystkie elementy wyposażenia: bramy, okna, drzwi i ogrodzenia będą produktami na tym samym poziomie trwałości i w jednym designie.

PRIMO 82 i PRIMO 70 to okna oparte na profilach PVC w klasie A, o głębokości zabudowy 82 mm i 70 mm. Wyposażone zostały w jedno- i dwukomorowe pakiety szybowe o doskonałych parametrach termoizolacyjnych. Okna dostępne są również w wersji z nakładką aluminiową, z niskim progiem oraz antywłamaniowej lub jako drzwi tarasowe: uchylno-przesuwne PSK i podnoszono-przesuwne HS.

Dla PRIMO 82 współczynnik przenikania ciepła dla całego okna 1480 x 1600 [mm] z pakietem 2-komorowym Ug = 0,5 W/(m²·K) jest na poziomie od 0,76 W/(m²·K), natomiast dla okna PRIMO 70 współczynnik ten kształtuje się od 1,0 W/(m²·K) dla wymiaru 1230 x 1480 [mm] z pakietem 2-komorowym Ug = 0,7 W/(m²·K) z ciepłą ramką.

Okna PRIMO marki WIŚNIOWSKI posiadają bogate wyposażenie standardowe, między innymi okucia Maco MultiMatic z blokadą błędnego położenia klamki i podnośnikiem skrzydła, aluminiowe klamki, a także zgrzew naroży wykonany metodą bezwypływkową V-Perfect, ponadto wyposażone zostały w zaczep antywyważeniowy – to wszystko daje gwarancję bezpieczeństwa i wysokiego poziomu komfortu użytkowania produktu przez lata.

Okna PVC PRIMO 82 i PRIMO 70 z nakładką aluminiową są nieodłącznym elementem kolekcji Home Inclusive 2.0 dostępnej aż w 16 unikalnych barwach. Ten autorski projekt marki WIŚNIOWSKI pozwala na dobranie bram, okien, drzwi i ogrodzenia tak, by były spójne wzorniczo i kolorystycznie.

Dodatkowo PRIMO 82 i PRIMO 70 są objęte aż 7-letnią gwarancją.

POBIERZ PREZENTACJĘ

 

 

open