Home Topbuilder OKNO PRISMATIC
OKNO PRISMATIC
0

OKNO PRISMATIC

0
0

OKNOPLAST oferuje perspektywę korzyści za sprawą ekologicznego okna PRISMATIC. Okno PRISMATIC oprócz najwyższej jakości wykonania posiada wysokie właściwości proekologiczne, ekonomiczne, a ponadto – dzięki obniżonym o 10 mm profilom – sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.

W ofercie marki OKNOPLAST możemy znaleźć wyjątkowy produkt, zapewniający zaawansowane parametry termoizolacyjne, ekologiczne, a przy tym zwiększający ilość światła wpadającego do pomieszczeń. Nowoczesne okno PRISMATIC w swojej wysokiej funkcjonalności i zaawansowanych technologiach oferuje użytkownikom perspektywę
wielu korzyści.

Okno PRISMATIC oprócz najwyższej jakości wykonania posiada wysokie właściwości proekologiczne, ekonomiczne, a ponadto – dzięki obniżonym o 10 mm profilom – sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa. To właśnie m.in. za sprawą autorskich profili możliwe jest uzyskanie tak szerokich możliwości technicznych oraz wizualnych. Produkt, dzięki zastosowaniu niskiego współczynnika przenikania ciepła, pozwala chronić dom przed utratą ciepła, co wpływa na zwiększenie oszczędności gospodarstwa domowego.

Ekologiczne właściwości okna
Wśród ważniejszych zalet okna PRISMATIC można wymienić jego ekologiczne właściwości. W tym modelu, dzięki wspomnianemu obniżeniu profilu, została zmniejszona ilość wykorzystywanej mieszanki PVC potrzebnej do produkcji okna. Ponadto duże przeszklenia przyczyniły się do zwiększenia właściwości termicznych pomieszczeń, a to wpływa na zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery. Okno PRISMATIC pozwala bowiem na dogrzanie i doświetlenie pomieszczeń za pomocą większej ilości naturalnego światła słonecznego, co jest bardzo istotnym parametrem. Ten premierowy model stolarki okiennej umożliwi każdemu stworzenie nowoczesnej przestrzeni w domu w sposób przyjazny środowisku.

Innowacyjne parametry termoizolacji
Okno PRISMATIC posiada wiele innowacyjnych pod względem technologii cech oraz solidnych parametrów. Środkowa uszczelka zamontowana w ramie podwyższa izolacyjność termiczną i akustyczną produktu. W rezultacie współczynnik przenikania ciepła Uw wynosi 0,78 W/(m²K), natomiast wskaźnik izolacyjności akustycznej właściwej sięga 33 dB. Dzięki wykorzystaniu oryginalnego wewnętrznego układu komór w profilu oraz wzmocnieniom okno jest także trwałe i bezpieczne, a rozwiązanie to daje mu dużą stabilność.

POBIERZ PREZENTACJĘ 

open