Home Topbuilder Konkurs TOPBuilder 2021
Konkurs TOPBuilder 2021
0

Konkurs TOPBuilder 2021

0
0
Szanowni Państwo,
 
Redakcja, Rada Naukowa Buildera i Kapituła wyróżnień pracuje nad wyłanianiem najciekawszych i godnych rekomendacji rozwiązań roku oraz wyróżniających się inwestycji.
 
Serdecznie zapraszamy Państwa do wskazania najlepszych produktów roku dla budownictwa i architektury oraz wyróżniających się obiektów i usług!

Zgłoszone rozwiązania, usługi oraz budynki/budowle, które przejdą pomyślną weryfikację Kapituły –  zostaną nominowane i rekomendowane do nagrody – statuetki TopBuilder 2021. Wręczenie nagród będzie miało miejsce podczas Gali TopBuilder 2021 w dniu 25 marca 2021 roku  w Warszawie.

UWAGA:
I. Produkty/systemy/technologie – można zgłosić w kategoriach:
1. Nowość na rynku (rok 2020 lub 2021)
2. Innowacja
3. Specjalna rekomendacja produktu zweryfikowanego rynkowo, niezawodnego (produkt rekomendowany dla branży jako sprawdzony po latach w eksploatacji)

II. Obiekty (budynki mieszkalne, użyteczności publicznej, budowle inżynierskie, inwestycje infrastrukturalne, obiekty przemysłowe i inne) można zgłosić w kategoriach:  
1. Obiekt nowy
2. Udana modernizacja/rewitalizacja
 
III. USŁUGA   – można zgłosić również usługę ( generalne wykonawstwo, wykonawstwo specjalistyczne, projektowanie, doradztwo, inne)

Jeśli chcielibyście Państwo zgłosić produkt Państwa firmy/marki bądź zrealizowaną inwestycję, bardzo proszę o wypełnienie załączonego formularza i odesłanie go mailem na adres burzynska@buildercorp.pl  do 8 marca 2021 roku.
 
UWAGA: druga tura przyjmowania zgłoszeń w konkursie TOPBuilder została ustalona do 8 marca 2021 (termin ostateczny). Zachęcamy do udziału producentów ciekawych i innowacyjnych rozwiązań w budownictwie i architekturze.
 
Redaktor Naczelna miesięcznika BUILDER 
 
Danuta Burzyńska
e-mail: burzynska@buildercorp.pl
mobile: 507 175 701
ul. Patriotów 174
04-832 Warszawa
www.builderpolska.pl
www.facebook/BuilderPolska
 

TOPBUILDER REGULAMIN

 

TOPBUILDER ZGŁOSZENIE

open