Home Topbuilder SYSTEM DRZWI PRZESUWNYCH MOREVIEW
SYSTEM DRZWI PRZESUWNYCH MOREVIEW
0

SYSTEM DRZWI PRZESUWNYCH MOREVIEW

0
0

Podstawą wielkogabarytowych drzwi przesuwnych Moreview (MV) firmy Yawal są wąskie profile aluminiowe całkowicie ukryte w murach budynku. Konstruktorzy MV osiągnęli rewelacyjne wyniki izolacyjności termicznej na poziomie Uw od 0,7 W/(m²·K).

System przewiduje możliwość konstruowania drzwi o max. wysokości 4 m oraz max. ciężarze skrzydła do 500 kg. Za estetyką konstrukcji przemawia widoczna szerokość słupka na zejściu skrzydeł wynosząca 27 mm oraz zabudowa bezprogowa z minimalną szczeliną o głębokości 17 mm. System daje możliwość instalowania tafli szklanych obok siebie bez widocznych z zewnątrz elementów aluminiowych. Słupek statyczny pozwala na konstruowanie ciągu przeszkleń stałych, które można łączyć pod dowolnym kątem dzięki całoszklanemu narożnikowi. Kolejnym rozwiązaniem konstrukcyjnym jest spektakularny narożnik otwierany pod kątem 90 stopni.

Łatwy montaż i serwisowanie MV:

  • Konstrukcja konsoli dolnej pozwala na idealny montaż futryny na poziomie posadzki. Konsola górna zapobiega opadaniu tej części futryny. Zastosowane rozwiązanie pozwala na doskonałą regulację poziomu nawet w przypadku już zainstalowanych konstrukcji.
  • Rozwiązanie MV przewiduje szklenie konstrukcji od zewnątrz. W zależności od potrzeb klienta w drzwiach systemu Moreview można zamontować pakiety szybowe o grubości do 60 mm.
  • Montaż skrzydła ułatwiają: demontowalny tworzywowy profil izolacyjny umieszczony w futrynie oraz opatentowane rozwiązanie dzielonego profilu szykany.
  • System MV pozwala na wymianę zużytych rolek jezdnych bez konieczności wyjmowania ciężkich skrzydeł drzwiowych z ramy.
  • Szybką prefabrykację zapewnia profil pod rolki w wersji z wyfrezowanymi otworami i tworzywowym elementem łączącym oraz konstrukcja ramy trzyjezdniowej, zbudowanej z dwóch niezależnych profili, co ułatwia cięcie i zagniatanie.

Konstruktorzy MV osiągnęli rewelacyjne wyniki izolacyjności termicznej na poziomie Uw od 0,7 W/(m²·K) dzięki niesymetrycznemu podziałowi profilów i umieszczeniu linii przekładek izolacyjnych na poziomie szkła. Wodoszczelność drzwi w klasie 9A została zwiększona dzięki odwodnieniu liniowemu zintegrowanemu z ościeżnicą oraz poszerzeniu dolnemu z intuicyjnym systemem odprowadzania wody.

POBIERZ PREZENTACJĘ

open