Home Topbuilder SYSTEM MURÓW OPOROWYCH ALLAN BLOCK®
SYSTEM MURÓW OPOROWYCH ALLAN BLOCK®
0

SYSTEM MURÓW OPOROWYCH ALLAN BLOCK®

0
0

Firma ZIEL-BRUK® jako wyłączny producent systemu Allan Block® w Polsce oferuje innowacyjny produkt wraz z pełnym zapleczem inżyniersko-projektowym. Wykorzystując doświadczenie globalnego lidera konstrukcji oporowych – zaprasza do współpracy wszystkich projektantów i wykonawców. 

System murów oporowych Allan Block® oferowany przez firmę ZIEL-BRUK® oparty jest na najnowocześniejszych rozwiązaniach współczesnej geotechniki, gdzie przy wykorzystaniu wysokiej jakości wibroprasowanych pustaków betonowych oraz geosyntetyków zbrojących – projektujemy i dostarczamy konstrukcje oporowe w technologii gruntu zbrojonego dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Elementy systemu Allan Block® dzięki opatentowanym kształtom charakteryzują się szeroką gamą możliwych rozwiązań, powszechnie wdrażanych i uznawanych na świecie. Nasze wpisujące się w trend budownictwa zrównoważonego bezzaprawowe konstrukcje oparte na systemie zamków oraz zintegrowanym drenażu sprawiają, że rozwiązania projektowane i dostarczane przez ZIEL-BRUK® są dziś chętnie wybierane przez inwestorów. Prosty montaż i niewielki ciężar pustaków pozwala dodatkowo na zmniejszenie kosztów transportu oraz znacznie przyspiesza proces inwestycyjny bez konieczności angażowania ciężkiego sprzętu i dodatkowych środków.

Będąc światowym liderem konstrukcji oporowych z gruntu zbrojonego, marka Allan Block® także w Polsce pozwala projektantom, wykonawcom i wszystkim zaangażowanym w proces inwestycyjny mieć dzisiaj dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań projektowych oraz niezbędnego oprogramowania.

Grupa ZIEL-BRUK®, od lat stawiając na najwyższą jakość swoich produktów i usług, udostępnia wszystkie niezbędne materiały wraz z pełnym wsparciem inżynierskim na każdym etapie inwestycji. Dzięki temu zachęca wszystkich zainteresowanych projektantów i wykonawców do tego, aby wspólnie z nami zostali liderami w projektowaniu oraz budowaniu konstrukcji oporowych.

POBIERZ PREZENTACJĘ 

open