Home Sport&Rekreacja STADION MIEJSKI W SZCZECINIE- WIEŚCI Z BUDOWY
STADION MIEJSKI W SZCZECINIE- WIEŚCI Z BUDOWY
0

STADION MIEJSKI W SZCZECINIE- WIEŚCI Z BUDOWY

0
0

Budowa Stadionu Miejskiego w Szczecinie prze do przodu. Na audytoriach widoczne są już elementy mocowań nowych krzesełek.

Z każdym dniem widać zmiany na obiekcie na ul. Twardowskiego. Trwa montaż uchwytów pod montaż krzesełek na nowych trybunach. W zależności od postępu prac krzesełka powinny być montowane w połowie maja. W ostatnim czasie wykonywana była również pod konstrukcja pod przezroczyste poliwęglanowe pokrycie dachu nad trybuną południową.

W zależności od postępu prac krzesełka powinny być montowane w połowie maja. W ostatnim czasie wykonywana była również pod konstrukcja pod przezroczyste poliwęglanowe pokrycie dachu nad trybuną południową. Niezmiennie toczą się prace instalacyjne wewnątrz pawilonów. Z narożnika trybuny południowej i zachodniej wywożona jest ziemia. Jednocześnie toczą się prace projektowe dla konstrukcji fundamentów łuku południowo-zachodniego oraz północno-zachodniego.

W budynku Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży realizowane są prace przy stolarce okiennej, wykonywane są ściany działowe, układane są tynki i wykonywane gładzie na ścianach. Trwa wykonywanie podkładów podłogowych tzw. jastrychów oraz montaż instalacji klimatyzacji i wentylacji.

Zmienia się również zagospodarowanie terenu. Na boisku treningowym nr 5 wykonywana jest warstwa odsączająca. Przy boisku nr 4 wykonywana jest ściana oporowa. Trwają prace przygotowawcze pod wykonanie koryt dla dróg na terenie stadionu. więcej

open