Home IT&BIM Aplikacja FAKRO Innovations
Aplikacja FAKRO Innovations
0

Aplikacja FAKRO Innovations

0
0

Cyfrowy świat już na dobre wkroczył w nasze życie, a od niedawna coraz pewniej „czuje się” także w branży budowlanej. Specjalna aplikacja FAKRO z unikatowymi rozwiązaniami stosowanymi w oknach dachowych jest tego doskonałym przykładem.Aplikacja FAKRO Innovations to nowoczesne narzędzie wspierające prezentację okien dachowych. Pozwala na poznanie wyjątkowych, innowacyjnych rozwiązań zastosowanych tylko w oknach FAKRO, które często nie są bezpośrednio widoczne dla klienta. Aplikacja w obrazowy sposób prezentuje działanie automatycznego nawiewnika V40P czy podnoszącego bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe systemu topSafe. Można zaznajomić się także z podwyższającą jakość i parametry okien technologią thermoPro. Poznanie tajników ich działania oraz korzyści jakie daje ich zastosowanie to argumenty potwierdzające najwyższą jakość, energooszczędność czy funkcjonalność okien dachowych FAKRO.

W aplikacji zastosowano także technologię rozszerzonej rzeczywistości (AR – Augmented Reality), która po zeskanowaniu logotypu FAKRO lub znaku graficznego – kostki superTrio, uruchamia model okna dachowego na smartfonie. W aplikacji zaprezentowano najnowsze, zaawansowane technicznie okno uchylno-obrotowe FPP-V preSelect MAX.

Aplikacja dedykowana jest wszystkim, którzy zainteresowani są oknami dachowymi FAKRO. W swojej codziennej pracy mogą wykorzystać ją handlowcy, podczas prezentacji unikatowych rozwiązań zastosowanych w oknach dachowych. Również klienci indywidualni mogą samodzielnie dowiedzieć się o innowacyjnych rozwiązaniach, a także w łatwy sposób mogą znaleźć dystrybutora w najbliższej okolicy.

Pracujemy nie tylko nad rozwijaniem produktów, ale także nad nowymi, często innowacyjnymi narzędziami wspierającymi sprzedaż. Nasza aplikacja to użyteczne narzędzie do prezentacji okien dachowych, zarówno dla profesjonalistów jak i dla klientów indywidualnych – komentuje Sławomir Gawlik, dyrektor marketingu Grupy FAKRO.

Poznanie unikatowych rozwiązań to wiedza i większa świadomości ich działania. To pewność, że okna dachowe FAKRO zapewniają niezrównany komfort, a życie na pełnym naturalnego światła poddaszu to po prostu wielka przyjemność.

open