Home Architecture Design 1 lipca – MVRDV w Polsce – Nowy cykl webinarów AQINA TV  
1 lipca – MVRDV w Polsce – Nowy cykl webinarów AQINA TV   
0

1 lipca – MVRDV w Polsce – Nowy cykl webinarów AQINA TV  

0
0

Już 1 lipca w Światowy Dzień Architektury odbędzie się spotkanie z reprezentantami legendarnej pracowni architektonicznej MVRDV.

Architekci przyjęli zaproszenie od firmy AQINA, jako pierwsi goście nowego cyklu międzynarodowych spotkań pod nazwą AQINA TV, webinarów z największymi Gwiazdami branży architektury, architektury wnętrz i designu. Pierwsze spotkanie on-line z udziałem Fokke Moerel z MVRDV odbędzie się 1 lipca o godz. 15.00 – link do rejestracji: https://aqina.clickmeeting.pl/aqina-tv-webinar-fokke-moerel-z-mvrdv/register

MVRDV to globalna pracownia architektury i urbanistyki, która słynie z zaangażowania w tworzenie projektów, które są, jak sami mówią, rozwiązaniem na globalne wyzwania. Od ponad prawie 30 lat zmienia oblicze współczesnej architektury, inspirując kolejne pokolenia. Niektórzy opisują projekty MVRDV jako połączenie muzyki punkowej z klasyką. Nie da się ukryć, że wiele pozornie absurdalnych pomysłów MVRDV zachwyciło i zmieniło myślenie o współczesnej sztuce architektonicznej. Jednymi z bardziej rozpoznawalnych projektów MVRDV są: WoZoCo – wizjonerski, pogodny, nowoczesny holenderski dom seniora, blok „wioska”, z ogromnym wewnętrznym tarasem Mirador – w Madrycie; The market Hall w Rotterdamie, czyli połączenie hali targowej z osiedlem mieszkalnym. Także w Polsce możemy podziwiać dzieła tych nieszablonowej pracowni o holenderskich korzeniach. Są nimi poznański biurowiec BAŁTYK oraz Concordia Design we Wrocławiu.

Z reprezentantami tej legendarnej pracowni będzie się można spotkać już 1 lipca, o godz.15.00 podczas pierwszego webinaru z cyklu AQINA TV.

Link do rejestracji na najbliższe spotkanie: https://aqina.clickmeeting.pl/aqina-tv-webinar-fokke-moerel-z-mvrdv/register

 

AQINA to firma z 10-letnią tradycją, tworząca wnętrza komercyjne, które zachęcają do pracy i inspirują do działania. Na rynku znana jest z wysokiej jakości usług, wielkiego afektu do prawdziwego designu oraz nieszablonowego podejścia. To wszystko łączy ją z MVRDV, bohaterami pierwszego spotkania w ramach cyklu webinarów AQINA TV.

– Nowe czasy przyniosły nowe wyzwania, ale i nowe możliwości. W ramach realizacji naszej misji – jaką jest tworzenie szerokiego dostępu do międzynarodowej wiedzy i know-how od największych ekspertów z naszej branży, postanowiliśmy uruchomić nowy projekt pod nazwą AQINA TV. To cykl webinarów – spotkań on-line, z największymi Gwiazdami ze świata architektury, architektury wnętrz i designu. Nie mogłem wymarzyć sobie lepszej premiery – MVRDV to nie tylko globalna ikona, ale także moja wielka inspiracja. Dlatego cieszę się, że możliwa jest inauguracja naszego projektu AQINA TV właśnie z nimi i to jeszcze w Światowym Dniu Architektury – mówi Marcin Zieliński, właściciel firmy AQINA, oferującej nowoczesne elementy aranżacji biur i innych wnętrz komercyjnych, najlepszych producentów z całego świata.

Link do rejestracji na najbliższe spotkanie: https://aqina.clickmeeting.pl/aqina-tv-webinar-fokke-moerel-z-mvrdv/register

 

Przyszłość

Spotkania, w ramach AQINA TV będą odbywać się regularnie. O gościach specjalnych można przeczytać w newsletterach, na stronie www i w social mediach firmy.

Światowy Dzień Architektury to święto ustanowione w 1996 roku przez Międzynarodową Unię Architektów, która reprezentuje przedstawicieli tego zawodu z 124 krajów. Głównym celem, jaki przyświecał ustanowieniu tego święta była edukacja i popularyzacja interdyscyplinarnej sztuki, jaką jest architektura. W Polsce obchodzone jest 1 lipca.

Patronat nad wydarzeniami AQINA TV objęło: Stowarzyszenie Architektów Wnętrz, Stowarzyszenie LOVE ORIGINAL oraz magazyny Architektura&Biznes, LABEL, MAGAZIF, Builder.

www.aqina.eu

 

 

open