Home News Wilfredo León w siedzibie Galeco
Wilfredo León w siedzibie Galeco
0

Wilfredo León w siedzibie Galeco

0
0

Gwiazda światowej siatkówki, zasilająca skład reprezentacji Polski, została ambasadorem marki Galeco. Z tej okazji sportowiec wraz z żoną odwiedzili główną siedzibę firmy w Balicach. Wydarzeniu towarzyszyła krótka konferencja prasowa.

Wilfredo León – gwiazda światowej siatkówki, zasilająca skład polskiej reprezentacji, od tego roku został Ambasadorem marki Galeco. Z tej okazji sportowiec wraz z żoną odwiedzili główną siedzibę firmy w Balicach. Podczas swojej pierwszej wizyty mieli okazję przyjrzeć się z bliska produkcji systemów rynnowych ze stali i pvc. Był to także czas spotkania z dziennikarzami. Pełna relacja z wydarzenia ukarze się w sierpniowym wydaniu miesięcznika Builder.

Trzeba mieć tego przysłowiowego nosa, żeby wiedzieć, w jakim kierunku idą oczekiwania klientów, a t

ym samym zmienia się rynek. Sukcesem jest, jeśli firma ma tak silną pozycję, że wpływa na kreowanie tych tendencji. Dzięki systemom bezokapowym oraz rynnom kwadratowym przyczyniliśmy się do tego, że mamy dziś modę na tzw. stodoły. Byliśmy jednymi z pierwszych, którzy podążali drogą nowoczesnych rozwiązań i opatentowaliśmy ten pomysł. Dzięki temu nasza firma jest obecnie liderem na rynku – mówił podczas spotkania Prezes Galeco, Szczepan Buryło.

Fabryka w Balicach jest nowoczesna, a Zarząd dąży do coraz efektywniejszej produkcji. Ze względu na problemy ze znalezieniem pracowników, z czym borykają się współczesne firmy, nacisk kładzie się na automatyzację procesu produkcji. Sukcesywnie poszerzana jest oferta w systemy rynnowe zarówno nowoczesne, jak i te dla inwestorów, którzy chcą ulepszyć już posiadane rozwiązania i zbliżyć systemy półokrągłe do nowoczesnego designu.

Podczas spotkania podkreślano również, że w roli ambasadora marki widziano osobę uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do świata, ambitną, profesjonalną, a przede wszystkim, kierującą się w życiu i pracy zasadami fair play.

– Na swojego ambasadora szukaliśmy kogoś, kto w swoim życiu oraz pracy zawodowej kieruje się podobnymi wartościami, do tych, które wyznajemy w Galeco. Wilfredo był, więc naturalnym wyborem. Bardzo dziękuję Ci, że nam zaufałeś, dzięki temu gramy razem! – Opowiadał Szczepan Buryło.

Nikt nie miał wątpliwości, że Wilfredo León to idealny wybór. Ambasador marki również nie krył swojego zadowolenia z podjętej współpracy.

Jestem bardzo zadowolony z tego, że jestem ambasadorem firmy i z samego udziału w projekcie. Gdybym miał decydować ponownie, to zgodziłbym się jeszcze raz na współpracę – mówił Wilfredo León, siatkarz i ambasador marki Galeco.

open