Home Biznes i Ludzie UNIKALNY PIANOKLEJ GLOBALNEGO GRACZA Z POLSKI
UNIKALNY PIANOKLEJ GLOBALNEGO GRACZA Z POLSKI
0

UNIKALNY PIANOKLEJ GLOBALNEGO GRACZA Z POLSKI

0
0

Grupa Selena – jeden z czołowych producentów i dystrybutorów chemii budowlanej oraz właściciel marki TYTAN – została uhonorowana godłem „Teraz Polska” za piankolej TYTAN Professional 60 SEKUND.

Uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych oraz statuetek miała miejsce w Pałacu Prezydenckim. Nagrodę, na ręce prezesa Grupy Selena – Krzysztofa Domareckiego oraz prezesa spółki dystrybucyjnej – Andrzeja Ulfiga, wręczyła Pierwsza Dama RP – Agata Kornhauser-Duda. Grupa Selena od prawie 30 lat reprezentuje Polskę i krajowe wyroby na świecie – sprzedaje swoje produkty w ponad 100 państwach i posiada fabryki w 17 krajach na 4 kontynentach.

Pianokleje to nowa kategoria produktów, w których Selena jest prekursorem i światowym liderem. Ich zaletami jest oszczędność czasu pracy oraz mniejsze koszty dla środowiska. Pianokleje Tytan służą do klejenia ścianek działowych, płyt styropianowych czy płyt G-K. Puszka pianokleju zastępuje od 25 do 40 kg tradycyjnego kleju sypkiego, co znacząco zmienia koszty przechowywania, noszenia oraz zużycia materiałów budowlanych. W przypadku pianoklejów mamy do czynienia z czystą technologią, po której wykonawca nie musi wiele sprzątać. Na budowie nie trzeba również używać wody czy prądu, co wpływa pozytywnie na środowisko i koszty inwestycji oraz komfort pracy wykonawcy.


UWAGA

Całość dostępna za darmo w wersji cyfrowej!

Aktualny numer magazynu Builder, numery archiwalne oraz pozostałe publikacje z Biblioteki Buildera do pobrania bezpłatnie w wersji cyfrowej: na urządzenia mobilne (tablet, smartfon) w bezpłatnej aplikacji Builder Polska dostępnej w App StoreGoogle Play; do przeglądania na komputerach w dowolnej przeglądarce na stronie e.buildercorp.pl.

open