Home CYFROWE LATO JAKOŚCI 2020 CYFROWE LATO 2020 – CYFROWA REWOLUCJA W BRANŻY
CYFROWE LATO 2020 – CYFROWA REWOLUCJA W BRANŻY
0

CYFROWE LATO 2020 – CYFROWA REWOLUCJA W BRANŻY

0
0

„Sytuacja, w której się znaleźliśmy, przyśpieszyła to, co planowaliśmy oraz pokazała, że #cyfryzacja jest niezbędna i nieunikniona”.

Dominik Suwiński
Dyrektor Marketingu i Sprzedaży

Czas pandemii przyśpieszył proces, który trwa już od jakiegoś czasu – cyfrową rewolucję w branży. Cytując ekspertów z Deloitte („Builder”, 06/20, str. 56): „(…) branża musi szukać nowych rozwiązań. Ci, którzy ponoszą koszty innowacji dzisiaj, będą wygrywać na rynku w przyszłości”.

Cyfryzacja, digitalizacja, Przemysł 4.0, IoT, BIM, druk 3D… Każdy z nas zna te pojęcia. Nie są to puste slogany i nie są to proste tematy, ale są, dzieją się i… nie uciekniemy przed nimi.

Od marca wszyscy jesteśmy bardziej online niż offline, nasz świat stał się jeszcze bardziej cyfrowy, więc Cyfrowe Lato 2020 to kampania na miarę czasów. To naturalna, wywołana sytuacją transformacja prowadzonej przez nas od 12 lat kampanii Lato Jakości.

Marek Zagórski, Minister Cyfryzacji, który na potrzeby kampanii udzielił nam komentarza do aktualnego wydania, na Twitterze podkreśla również, że:

„Sytuacja, w której się znaleźliśmy, przyśpieszyła to, co planowaliśmy oraz pokazała, że #cyfryzacja jest niezbędna i nieunikniona”.

Eksperci z PwC dla odmiany, w swoim materiale pt. Transformacja biznesu to ciągły proces, już na wstępie zadają nurtujące wszystkich pytanie:

„Czy w sytuacji nieustannych zmian i niepewności da się zapewnić firmie stabilność?” – i szybko dostajemy odpowiedź:

„Tak – poprzez kompleksową transformację biznesu, obejmującą zarówno wewnętrzne, operacyjne działania, jak również te dotyczące relacji z klientami”.

Do udziału w Cyfrowym Lecie 2020 zaprosiliśmy prawdziwych „pionierów cyfryzacji” w branży. W tym numerze możemy zobaczyć, jak wygląda proces cyfryzacji w firmach. W sierpniu dowiemy się, jakich narzędzi online używają firmy w komunikacji z klientami.

Życzę interesującej lektury, a tych z Państwa, którzy również chcieliby pochwalić się swoimi doświadczeniami na polu cyfryzacji – zapraszam – dołączcie do Cyfrowego Lata 2020 w sierpniu!

open