Home Architecture Design RON ARAD WYSTĄPI W RAMACH CYKLU WEBINARÓW AQINA TV
RON ARAD WYSTĄPI W RAMACH CYKLU WEBINARÓW AQINA TV
0

RON ARAD WYSTĄPI W RAMACH CYKLU WEBINARÓW AQINA TV

0
0

Ron Arad – charyzmatyczny, niepokorny pochodzący z Izraela architekt będzie gościem kolejnego webinaru z cyklu AQINA TV. „Very Small to Very Big” to tytuł jego prelekcji. AQINA TV, to nowy cykl webinarów z największymi Gwiazdami branży architektury, architektury wnętrz i designu. Spotkanie z Ronem Aradem odbędzie się 22 lipca o godz. 16.00 – link do rejestracji: https://bit.ly/396IOCl

Ron Arada nie trzeba nikomu przedstawiać. Od ponad czterech dekad projektuje, zmieniając oblicze współczesnego designu. Projektował dla takich marek jak: Samsung, Alessi, Magis, Vitra, Swarovski, Fiat i Bombay Sapphire. Jego meble to swojego rodzaju dzieła sztuki, często o ciekawych, zdumiewających formach. Jedne z najbardziej kojarzonych jego dzieł to krzesła Raviolo i Voido dla Magis, wytworzone technologią formowania rotacyjnego. Ikoną designu stało się, plastikowe siedzisko T-Vac oparte na stalowej ramie, zaprojektowane dla marki Vitra. Jego dziełem jest także projekt Holon Design Muzeum w Izraelu. Prace Rona Arada prezentowane były w muzeach i galeriach na całym świecie, w tym w nowojorskim Metropolitan Museum of Art i Powerhouse w Sydney. Podczas epidemii COVID artysta zainaugurował akcję „Smile for NHS” w Wielkiej Brytanii. W ramach niej maski nadrukowane portretami znanych artystów, w tym Picassa, Matisse’a i Dali, zaprojektowane przez Rona Arada założyły gwiazdy, w tym Stephen Fry, David Baddiel i Elizabeth Hurley. Maski zaprezentowane zostały z zamiarem promowania ich sprzedaży. Głównym celem tej kampanii było zebranie pieniędzy na brytyjską służbę zdrowia, czyli National Health Service.

Z Ronem Aradem- face to face w formie online będzie się można spotkać już 22 lipca, o godz.16.00 podczas kolejnego webinaru z cyklu AQINA TV.

AQINA to firma z 10-letnią tradycją, tworząca wnętrza komercyjne, które zachęcają do pracy i inspirują do działania. Na rynku znana jest z wysokiej jakości usług, wielkiego afektu do prawdziwego designu oraz nieszablonowego podejścia.

– Cykl webinarów – spotkań on-line, z największymi Gwiazdami ze świata architektury, architektury wnętrz i designu to nasz wkład w rozwój naszej branży. Spotkanie z Ronem Aradem to marzenie wielu architektów i projektantów, cieszę się, że nowa, pełna wyzwań rzeczywistość w erze COVID, przyniosła otwartość na spotkania w formie on-line. Zapraszam wszystkich serdecznie na najbliższe spotkanie z Ronem Aradem, który także dla mnie jest wielką osobistą inspiracją – mówi Marcin Zieliński, właściciel firmy AQINA, oferującej nowoczesne elementy aranżacji biur i innych wnętrz komercyjnych, najlepszych producentów z całego świata.

Link do rejestracji na najbliższe spotkanie https://bit.ly/396IOCl

Kolejne webinary AQINA TV
Spotkania, w ramach AQINA TV odbywają się regularnie. Informacje o kolejnych gościach specjalnych można  znaleźć w newsletterach, na stronie www i w social mediach firmy.

 

open