Home Aktualności At Office – biura na miarę nowych potrzeb
At Office – biura na miarę nowych potrzeb
0

At Office – biura na miarę nowych potrzeb

0
0

Bezpieczeństwo pracowników zyskuje dziś nowy wymiar i wymaga niestandardowych rozwiązań.

Takie właśnie proponuje Grupa BUMA, zachęcając do krótkoterminowego najmu elastycznych powierzchni biurowych At Office w Krakowie i Wrocławiu. To biura doskonale zlokalizowane, z dogodną infrastrukturą, gdzie nowoczesność i technologia grają pierwsze skrzypce.

  • At Office to 2500 mkw powierzchni biurowej w dwóch świetnych lokalizacjach Krakowa i 680 mkw we Wrocławiu
  • To wydzielone moduły biurowe, w pełni wyposażone w stanowiska pracy plug and play z dostępem do strefy socjalnej i sal konferencyjnych. Budynki reprezentują najwyższe standardy użytkowe oraz architektoniczne
  • Najemcy mogą rozlokować wydzielone zespoły pracowników do oddzielnych biur, a także zapewnić im odpowiednie odległości między stanowiskami

Elastyczne biura na wynajem At Office znajdują się w nowo wybudowanych przez Bumę kompleksach biurowych w Krakowie i we Wrocławiu. Wszystkie budynki powstały w świetnie skomunikowanych punktach miasta, co stanowi przemyślaną strategię inwestora.

At Office Wadowicka 3 to biura zlokalizowane w sąsiedztwie Ronda Matecznego, jednego z największych węzłów komunikacyjnych Krakowa, co zapewnia znakomite połączenie ze Starym Miastem, Dworcem Głównym, uczelniami wyższymi, obwodnicą A4 i lotniskiem Kraków – Balice. W odległości zaledwie kilkudziesięciu metrów znajdują się przystanki komunikacji miejskiej wielu linii autobusowych i tramwajowych.

Druga krakowska lokalizacja At Office ma zupełnie inny charakter. Dot Office położone jest na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Krakowskiego Parku Technologicznego. Zaletą jest sąsiedztwo jednostek naukowo – badawczych oraz budynków biurowych, które tworzą potężny kompleks biurowy ze wspólną infrastrukturą usługową. Doskonałą komunikację zapewnia bezpośrednie sąsiedztwo strategicznego węzła komunikacji miejskiej „Czerwone Maki” z szybkim tramwajem do centrum oraz wielostanowiskowym parkingiem naziemnym Park&Ride. W odległości ok. 4 km od kompleksu przebiega autostradowa obwodnica miasta z węzłem Skawina, zapewniająca wyjazd w kierunku lotniska, a także Katowic, Warszawy, Zakopanego czy Rzeszowa.

We Wrocławiu biura At Office powstały na terenie kompleksu biurowego Cu Office przy ul. Jaworskiej. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do centrum miasta i na lotnisko, a w odległości zaledwie kilku minut pieszo od biurowca znajduje się stacja kolejowa Mikołajów oraz Centrum Handlowe Magnolia.

Infrastruktura, usługi i najwyższe standardy

Wszystkie biurowce cechują: wysoka jakość, nowoczesne rozwiązania i liczne udogodnienia. To budynki z systemem kontroli dostępu, monitoringiem CCTV i całodobową ochroną. Na terenie kompleksów biurowych znajdują się: recepcje, parkingi podziemne i miejsca parkingowe dla najemców oraz gości. Są też parkingi rowerowe, szatnie z prysznicami, stacje naprawy rowerów, sklepy i lunch bary. Przedszkola i kliniki medyczne, a także paczkomaty i bankomaty to równie ważna infrastruktura usługowa, o której obecność w kompleksach biurowych dba Grupa BUMA.

Przestrzenie biurowe są klimatyzowane, wyposażone w rekuperację z możliwością indywidualnej regulacji temperatury powietrza. Pracownicy mają do dyspozycji różnej wielkości sale konferencyjne. W pełni wyposażone biura, kuchnia i strefa odpoczynku dają gwarancję zbalansowania pracy i relaksu.

Biura At Office w Krakowie oferują łącznie 300 stanowisk pracy w 15 modułach biurowych. Najmniejsze z nich liczą 6 stanowisk pracy. At Office we wrocławskim Cu Office zapewnia z kolei 81 miejsc pracy w 3 biurach. Okres najmu jest bardzo elastyczny i dostosowany do potrzeb najemcy.

Technologia dla bezpieczeństwa

Grupa BUMA wie, jak ważne dla najemców jest dziś bezpieczeństwo pracowników, które ma bezpośredni wpływ na efektywność ich pracy. Dlatego wyposażyła swoje biurowce – w tym biura At Office – w najbardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne:

  • kamery termowizyjne, za pomocą których wszyscy wchodzący do budynku mają możliwość sprawdzenia temperatury ciała (zainstalowane są już w recepcjach budynków Wadowicka 3 i Dot Office G)
  • bezdotykowe urządzenia do dezynfekcji rąk, a także maty do dezynfekcji obuwia przy wejściach do budynków – w holach recepcyjnych i na poziomie garaży podziemnych
  • wysokiej klasy systemy klimatyzacji i wentylacji zapewniające ponad 30 proc. więcej świeżego powietrza przypadającego na osobę w stosunku do obowiązujących norm
  • system BMS pozwalający na sterowanie i monitorowanie wszystkich urządzeń i przeprowadzanie okresowych przegrzewów temperatury, gdy w budynkach nie ma pracowników np. w nocy, co pozwala na niszczenie drobnoustrojów

Obecnie częściej dezynfekowane są części wspólne, a w miejscach o największym natężeniu ruchu zamontowane zostały specjalne pochwyty umożliwiające otwarcie drzwi bez dotykania klamki.

Aby ograniczyć kontakt z innymi osobami w holach budynków, wyznaczone zostały specjalne strefy do odbioru dostarczanych przez kurierów czy dostawców jedzenia przesyłek. Ponadto na recepcjach dostępne są maseczki oraz rękawiczki foliowe, w każdym budynku pojawiły się dodatkowe oznakowania stanowiące drogowskazy zachowania.

Architektura i ekologia na europejskim poziomie

Kompleksy biurowe Grupy BUMA to nowoczesna i oryginalna architektura, która zapewnia komfortowe warunki pracy, przy założeniu, że dobre samopoczucie wynika z wygodnej komunikacji, odpowiednio zorganizowanej przestrzeni, dostępu do światła dziennego oraz świeżego powietrza, a także wysokiej jakości materiałów zastosowanych do budowy.

To wszystko zasługa zarówno blisko 30-letniego doświadczenia inwestora, jak i biura projektowego Medusa Group – autora wszystkich trzech inwestycji, z którym Grupa BUMA współpracuje od 2014 r. O wysokiej jakości biurowców w Krakowie i Wrocławiu świadczą certyfikaty BREEAM, którymi zostały wyróżnione. To jedna z najczęściej stosowanych w Europie metod oceny budynków pod kątem ich ekologiczności.

Ponadto budynek A przy Wadowickiej 3 jest pierwszym w Polsce budynkiem w trakcie certyfikacji Fitwel, promującym rozwiązania pozytywnie wpływające na zdrowie i samopoczucie użytkowników. Wrocławski biurowiec Cu Office został natomiast nagrodzony przez prezydenta Wrocławia w kategorii „Budynek Użyteczności Publicznej” w plebiscycie „Piękny Wrocław”.

Rozwiązanie na trudne czasy

Umiejscowienie biura na terenie dużego kompleksu to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla firm, które zatrudniają niewiele osób lub dopiero rozpoczynają działalność. To też alternatywa dla dużych podmiotów, które mogą podzielić swoich pracowników na mniejsze zespoły i dzięki ograniczeniu kontaktu między nimi zwiększyć ich bezpieczeństwo – mówi Agnieszka Zawadzka, Członek Zarządu Grupy BUMA.

Biura At Office oferowane są na wynajem krótkoterminowy. Dla wielu firm to jedyne tymczasowe wyjście, by zapewnić pracownikom odpowiednią odległość bez konieczności wprowadzania rotacyjnego systemu pracy.

open