Home News Schöck zaprasza na bezpłatne Webinaria
Schöck zaprasza na bezpłatne Webinaria
0

Schöck zaprasza na bezpłatne Webinaria

0
0

Od września firma Schöck zaprasza na bezpłatne Webinaria z udziałem dr Leszka Dulaka – eksperta z Politechniki Śląskiej, dr n. tech. w zakresie akustyki budowlanej.

Od września 2020 roku firma Schöck wznawia bezpłatny cykl webinariów skierowanych do architektów, inżynierów budowlanych oraz inwestorów. Webinaria, które odbędą się w terminach : 10.09.20 (część I) i 24.09.20 (część II) i dotyczyć będą tematyki związanej z akustyką budowlaną.

Webinaria poprowadzi dr Leszek Dulak – ekspert z Politechniki Śląskiej, inżynier budowlany oraz doktor nauk technicznych w zakresie akustyki budowlanej. Konsultant akustyczny, specjalizujący się w akustyce budowlanej i środowiskowej, autor kilkudziesięciu artykułów i referatów z dziedziny akustyki.

Również autor szkoleń i ekspertyz z zakresu teoretycznego określenia izolacyjności pomiędzy pomieszczeniami w budynku oraz laboratoryjnych i terenowych badań izolacyjności akustycznej od dźwięków uderzeniowych i powietrznych. Autor wielu ekspertyz teoretycznych oraz pomiarowych dot. ochrony akustycznej w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Ekspert w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju w zakresie zagadnień Akustyki Budowlanej.

Ekspert SNB w grupie roboczej GR8 realizującej II i III etap wdrażania koncepcji Mechanizmu Prekonsultacji warunków technicznych w zakresie wymagań ochrony przed hałasem i drganiami. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w naszych seminariach.

Poniżej link do rejestracji:

https://www.schock.pl/pl/webinaria.

open