Home News smALLinclusive – całoroczne domy modułowe „pod klucz”
smALLinclusive – całoroczne domy modułowe „pod klucz”
0

smALLinclusive – całoroczne domy modułowe „pod klucz”

0
0

16 września w Warszawie odbył się pokaz całorocznych domów modułowych smALLinclusive polskiego producenta – firmy Diamond Module.

Domy mają powierzchnię 35 m2, nie wymagają pozwolenia na budowę oraz są wykonane pod klucz – co oznacza, że wszystkie niezbędne części wykończenia i wyposażenia budynku zostały już zainstalowane i są gotowe do użytkowania – w tym kuchnia, łazienka, sypialnia, z systemem ogrzewania. Dzięki wyjątkowemu procesowi produkcji, czas od złożenia zamówienia do posadowienia na działce i zamieszkania wynosi 30 dni. W katalogu smALLinclusive można znależć 7 interesujących propozycji charakteryzujacych się wysoką jakością projektowanej nowoczesnej architektury. Dzień otwarty smALLinclusive był okazją do zwiedzenia domów, poznania ich specyfiki i sposobu zabudowy.

Hybrydowa konstrukcja modułów opiera się na optymalnym wykorzystaniu właściwości stali i drewna. Zastosowane materiały zapewniają wysoką wytrzymałość i trwałość obiektów, nawet podczas transportu. Natomiast niewielka kubatura, odpowiednio dobrane systemy instalacyjne oraz dobrze zaizolowane przegrody zewnętrzne sprawiają, że utrzymanie domu to niewielki wydatek w skali roku. 90% elementów, z których wykonane są domy powstaje w stolarniach i warsztatach producenta. Z myślą o bezpieczeństwie użytkowników firma Diamond Module wykonała również badania swoich przegród budowlanych w ITB i może gwarantować spełnienie wszystkich norm przeciwpożarowych.  Domy Smallinclusive są wykorzystywane przez firmę Diamond Module również w modelu condo.


(fot.arch. Diamond Module)

open