Home Materiały i Technologie AMC BUDOWNICTWO STAWIA NA BIUROWCE
AMC BUDOWNICTWO STAWIA NA BIUROWCE
0

AMC BUDOWNICTWO STAWIA NA BIUROWCE

0
0

Firma AMC Budownictwo Sp. z o.o., dostrzegając potencjał i znaczenie nowoczesnych biurowców w panoramie polskich miast, ukierunkowała swoją działalność na prace związane z budową obiektów kubaturowych. Celem firmy jest zgodna współpraca z potencjalnymi inwestorami przez bezpośredni kontakt i elastyczne podejście do każdego tematu.

Biurowce są obecnie nieodłącznym i coraz częstszym elementem polskich miast. Szczególnie w ostatniej dekadzie stały się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych elementów zmian, jakie nastąpiły w podejściu firm budowlanych do nowoczesnych procesów technologicznych i organizacji pracy na budowie. Firma AMC Budownictwo Sp. z o.o., która w bieżącym roku obchodzi 10-lecie swojego istnienia na rynku budowlanym, zauważyła konieczność dostosowania profilu wykonywanych prac do zapotrzebowania rynku. Od kilku lat znaczącą większość swojej działalności ukierunkowała na prace budowlano-montażowe związane z budową biurowców i szerzej rozumianych obiektów kubaturowych.

Wykonywanie obiektów kubaturowych, szczególnie wysokich, wymaga od wykonawców znajomości najnowszych procesów technologicznych oraz doświadczonej kadry technicznej. Kadra powinna współpracować z wykwalifikowanymi i odpowiedzialnymi fachowcami: cieślami szalunkowymi, zbrojarzami, montażystami. Zgromadziliśmy taki potencjał na kanwie wieloletniego doświadczenia wraz ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi i wykorzystujemy go w codziennych działaniach.

Fachowość i współpraca to sukces inwestycji
AMC Budownictwo Sp. z o.o. jako firma wykonawcza nie stawia sobie za cel konkurowania z potentatami na rynku budowlanym w zakresie wielkości sprzedaży czy też udziałów w rynku. Naszym celem, jako firmy w 100% rodzinnej, jest zadowolenie i harmonijna współpraca z potencjalnymi inwestorami przez bezpośredni kontakt oraz elastyczność podejścia do każdego tematu. Uważamy, że za każdą inwestycją musi stać odpowiednio przygotowany i otwarty na wzajemne kontakty człowiek, który może błyskawicznie reagować na ewentualne potrzeby czy wymagania partnera biznesowego.

Aby osiągnąć wspomniane założenia, AMC Budownictwo Sp. z o.o. zatrudnia kadrę techniczną i pracowników, którzy mogą pochwalić się efektami swojej pracy w postaci uczestnictwa w budowie:
– stadionu narodowego,
– metra warszawskiego,
– budynków mieszkalno-usługowych na terenie Warszawy (np. Grzybowska 6/10, Lęborska 1, Kamienna 3, Renesansowa 20) i okolic (kompleks wielorodzinnych budynków przy ul. Przyjaciół w Książenicach k. Grodziska Mazowieckiego),
– centrów logistycznych i hal magazynowo-produkcyjnych (np. BTS Błonie, Prologis Park Stryków),
– hal sportowych (Centrum Sportu i Rekreacji w Książenicach k. Grodziska Mazowieckiego) oraz wielu innych obiektów na terenie całej Polski.

Ostatnie lata to współpraca z firmą Cavatina Holding SA przy budowie jednego z technicznie najtrudniejszych do wykonania budynku usługowo-biurowego znajdującego się w Warszawie przy ulicy Chmielnej 89 oraz równie skomplikowanego wykonawczo obiektu, jakim jest rozbudowa fabryki Carletti Polska Sp. z o.o. w Pruszkowie, która ze względu na swoją lokalizację budowana była w technologii, nazwijmy to, „ciężkiego monolitycznego żelbetu”.

Nie boimy się wyzwań
W chwili obecnej w oparciu o dobrze zarysowaną współpracę przy realizacji biurowca Chmielna 89 w Warszawie AMC Budownictwo Sp. z o.o. realizuje na zlecenie Cavatina GW Sp. z o.o. kolejną inwestycję biurową, jaką jest budowa Global Office Park w Katowicach. Jest to kompleks o powierzchni całkowitej około 90 000 m2, mixed-use składający się z trzech ponad 100-metrowych wież oraz jednego osobnego pięciokondygnacyjnego budynku, gdzie na dzień dzisiejszy nasze zlecenie obejmuje wykonanie robót żelbetowych dwóch wież z możliwością rozszerzenia o budowę trzeciej.

Zarówno biurowiec Chmielna 89, jak i wieże Global Office Park to wyzwanie dla każdego przedsiębiorstwa budującego podobne obiekty. AMC Budownictwo jest firmą, która nie boi się podobnych wyzwań, gdyż, bazując na już zdobytym doświadczeniu, świadczy swoje usługi, gwarantując jakość oraz terminowość wykonywanych zleceń.


fot. arch. AMC Budownictwo

open