Home News Dachobranie z BMI Braas tylko do 30 października
Dachobranie z BMI Braas tylko do 30 października
0

Dachobranie z BMI Braas tylko do 30 października

0
0

Wrzesień był łaskawy dla wszystkich, również dla branży budowlanej. Czy cała jesień taka będzie? O tym przekonamy się już wkrótce. Tymczasem nie ma co czekać z zakupem dachówek, bo już tylko do 30 października lub do wyczerpania zapasów trwa Dachobranie 2020 – wielka promocja marki BMI Braas.

Dachówki betonowe, ceramiczne, blachodachówki panelowe – niemal wszystkie produkty marki BMI Braas zostały objęte jesienną promocją. Oferowane są w bogatej gamie kolorów oraz kształtów, co umożliwia to dopasowanie do każdego, najbardziej wymagającego projektu oraz indywidualnych potrzeb i gustu. Warto zwrócić uwagę na propozycje w odcieniach jesieni – brązowy, miedziany, kasztanowy czy czerwień w różnych odsłonach. Wszystkie modele charakteryzuje nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również najwyższa jakość, która daje gwarancję bezpieczeństwa i pewny dach nad głową na wiele lat.

Informacje o cenach oraz modelach objętych promocją można uzyskać u dystrybutorów. Wyszukiwarka punktów dystrybucyjnych wraz z danymi kontaktowymi dostępna jest na stronie: www.monier.pl/dystrybutorzy/wyszukaj-dystrybutora.html

 

 

open