Home News Ściany szklane w Elektrowni Powiśle
Ściany szklane w Elektrowni Powiśle
0

Ściany szklane w Elektrowni Powiśle

0
0

Elektrownia Powiśle to nowe, kulturalno – biznesowe miejsce Warszawy. Oddana do użytku w 2020 roku galeria handlowa zaadoptowała część budynków starej Elektrowni Warszawa. Kompleks zlokalizowany w sąsiedztwie Centrum Nauki Kopernik oraz bulwarów wiślanych zachwyca, dlatego aranżując powierzchnie wewnątrz, nie można było zapomnieć o wyjątkowości tego budynku.

Poza kompleksem restauracjyjnym, przestrzenią zakupową czy Beauty Hall znalazło się tu również miejsce na powierzchnie biurowe. Jedną z nich zaadoptowała kancelaria prawnicza Lawsome, która aranżując swoje biuro, postawiła na ergonomię i estetykę, ale przede wszystkim praktyczność rozwiązań stawiając na drzwi i ściany szklane.

  • Ściany szklane to rozwiązanie, które estetycznie wpasuje się w każdą przestrzeń. Czy są to industrialne wnętrza dawnej elektrowni, czy nowoczesny biurowiec w centrum. W przypadku biura Lowesome dodatkowo zależało nam, aby pomieszczenia były możliwie wyciszone, dlatego postawiliśmy na systemy o podwyższonej akustyce – mówi dyrektor sprzedaży Vetro Systems, Paweł Mleczarek.

Zamontowane w Elektrowni Powiśle podwójne szklane systemy z oferty Vetro Systems uzyskują akustykę na poziomie Rw=47dB. To wynik, który skutecznie wycisza rozmowy prowadzone w pomieszczeniach. Zasłony lub folie umożliwiają również wizualną dyskrecję podczas spotkań. Tak uniwersalne rozwiązania pozwalają wykorzystać ściany szklane praktycznie w każdej przestrzeni.

Producent posiada najszerszą ofertę ścian szklanych na rynku. Zaczynając od jednoszybowych, autorskich systemów VS1, przez eleganckie loftowe rozwiązania, systemy przeciwpożarowe, a kończąc na podwójnych szkleniach z podwyższoną akustyką do Rw=53dB. Cała oferta dostępna jest na stronie Vetro Systems: www.vetrosystems.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć realizacji w Elektrowni Powiśle.

open