Home Builder 4Young Engineers DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA NA AGH
DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA NA AGH
0

DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA NA AGH

0
0

Już 28 października na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbędzie się w formule ON-LINE „Dzień Młodego Inżyniera”. Wydarzenie jest organizowane przez miesięcznik „Builder” oraz Wydział Górnictwa i Geoinżynierii AGH w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Engineers”.

DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA28 października 2020
Wydział Górnictwa i Geoinżynierii
AKADEMIA GÓRNICZO-HUTNICZA W KRAKOWIE
(on-line, na platformie ZOOM)

POCZĄTEK GODZ. 9.00

PROGRAM DMI:

09.00 – 09.10 Powitanie uczestników Dnia Młodego Inżyniera – Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie oraz miesięcznik „Builder”

09.10 – 09.35 „Prefabrykacja w budownictwie mieszkaniowym”, Maciej Putowski, Dyrektor Sprzedaży firmy Pekabex, Członek Stowarzyszenia Producentów Betonów

09.35– 10.00 „Wyzwanie inżynieryjne. Budowa kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną”, Prezentacja Generalnego Wykonawcy NDI / Besix, Łukasz Radomski, Zastępca Dyrektora Technicznego NDI

10.00 – 10.25 „Fasady, okna i drzwi aluminiowe w obiekcie budowlanym – rola, funkcje i wymagania”, Paweł Kapela, Główny specjalista ds. wdrożeń projektów, Ponzio Polska Sp. z o.o.

10.25 – 10.35 przerwa

10.35 – 11.00 „Beton architektoniczny – możliwości i wyzwania”, Piotr Dzięgielewski, Koorydnator ds. Rozwoju, PERI Polska Sp. z o.o.

11.00 – 11.25 Dachy zielone – szybki i łatwy montaż”, Robert Rodzik, Kierownik Działu Szkoleń, Selena SA

11.25 – 11.50 „Autoklawizowany Beton Komórkowy – wszechstronny materiał do budowy ścian, Robert Janiak, Product Manager, H+H Polska Sp. z o.o., Członek Stowarzyszenia Producentów Betonów

11.50 – 12.15 „Zagadnienie bezpieczeństwa pożarowego”, Piotr O. Korycki, Pełnomocnik Zarządu ds. Wdrożeń, Pruszyński Sp. z o.o.

Podczas DMI każdy uczestnik będziecie miał możliwość zadawania pytań i dyskusji  na temat prezentowanych wykładów. Po każdym wykładzie eksperci będą do Waszej dyspozycji. Zachęcamy do aktywności na czacie DMI.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W DMI
UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i zarejestrowanie  się na naszej platformie oraz potwierdzenie rejestracji i obecność w dniu 28 PAŹDZIERNIKA podczas DMI

– LINK DO REJESTRACJI: https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/119   ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

open