Home News Konferencja The Year in Infrastructure 2020 w formie online
Konferencja The Year in Infrastructure 2020 w formie online
0

Konferencja The Year in Infrastructure 2020 w formie online

0
0

Bentley Systems zaprasza do wzięcia udziału w tym wirtualnym wydarzeniu!

Zarejestruj się teraz, aby otrzymać pełny dostęp do prezentacji na żywo oraz nagrań z konferencji Year in Infrastructure 2020. Uczestnicy konferencji otrzymają wyłączny dostęp do szerokiej gamy materiałów dedykowanych dla osób pracujących w branży infrastruktury na różnych stanowiskach i na różnych etapach cyklu życia projektów infrastrukturalnych.

Dołącz do Bentley Systems podczas transmisji na żywo we  wtorek 20 października oraz w środę, 21 października i weź udział w wirtualnym wydarzeniu, podczas którego będzie możliwość nawiązania kontaktów i wymiany wiedzy eksperckiej z liderami branży z całego świata. Konferencja  Year in Infrastructure jest rekomendowana dla wszystkich osób związanych z branżą infrastruktury.

Weź udział w konferencji, w której wystąpią: 

  • Greg Bentley, CEO Bentley Systems oraz przedstawiciele kadry kierowniczej wiodących firm w branży infrastruktury, w interaktywnej dyskusji na temat wyzwań w branży oraz sposobów jakimi udało im się sprostać tym wyzwaniom dzięki postępowi technologicznemu.
  • Keith Bentley, Founder,Chief Technology Officer Bentley Systems, oraz czołowi wizjonerzy branży, którzy przedstawią skuteczne wdrożenia cyfrowych bliźniaków, które przyczyniły się do poprawy realizacji projektów i wydajności majątku trwałego.
  • Finaliści Year in Infrastructurerywalizujący o zwycięstwo w dorocznym konkursie firmy Bentley, wyróżniającym najlepsze na świecie projekty w dziedzinie infrastruktury.
  • Wiodący eksperci branżowi w dedykowanych dla danego sektora sesjach TwinTalks, podczas których przedstawią możliwości wykorzystania cyfrowych bliźniaków w zakresie  Digital Cities, Design and Construction, Digital Plants, Energy Utilities, Rail and Transit i Roads and Bridges

Podczas konferencji zobaczymy także wiodące organizacje, takie jak HS2, Tesla, oraz NOV, które podzielą się swoimi doświadczeniami wdrożenia innowacyjnych aplikacji cyfrowych bliźniaków. Szczegółowy  program znajdziesz tutaj

open