Home PATRONATY X Europejski Kongres Finansowy, 12-14 października 2020
X Europejski Kongres Finansowy, 12-14 października 2020
0

X Europejski Kongres Finansowy, 12-14 października 2020

0
0

X Europejski Kongres Finansowy, 12-14 października 2020 – Zapraszamy na debaty online.

W związku ze zmianą formuły tegorocznego Europejskiego Kongresu Finansowego zapraszamy Państwa do zdalnego udziału w debatach przygotowanych we współpracy z Partnerami i Patronami EKF.

Nowa koncepcja najbliższego Kongresu zakłada otwartą i bezpłatną transmisję wszystkich wystąpień i debat na dedykowanej platformie EKF znajdującej się na stronie internetowej Kongresu. Wszystkich zainteresowanych programem EKF zapraszamy do bezpłatnej rejestracji pod linkiem https://www.efcongress.com/rejestracja-ekf-2020/

Proces rejestracji przekieruje Państwa do programu aktualizowanego na bieżąco oraz kanałów poszczególnych transmisji ze studiów nagrań.

Mamy nadzieję, że już w poniedziałek spotkamy się z Państwem, aby kontynuować dyskusje, których tematem wiodącym są „Odpowiedzialne finanse w obliczy kryzysu”. Podczas EKF można na żywo wziąć aktywny udział w debatach przesyłając pytania rozmówcom w trakcie sesji oraz nawiązywać kontakt z innymi uczestnikami EKF poprzez chat.

Głównym celem Kongresu jest debata na temat stabilności europejskiego i polskiego systemu finansowego, a także wypracowywanie rekomendacji w zakresie rozwiązań dotyczących bezpiecznego rozwoju w trakcie i po kryzysie.

Podczas ponad dwudziestu debat i wystąpień rozmawiać będziemy m.in. o scenariuszach gospodarczych dla Europy, odbudowie wartości gospodarki po kryzysie, roli instytucji finansowych, nowych technologii i innowacji w procesie wychodzenia z kryzysu, restrukturyzacji finansowej przedsiębiorstw i banków, zwiększeniu atrakcyjności inwestycyjnej dla kapitału prywatnego, czy wpływie zmian klimatycznych na gospodarkę.

Wykład inauguracyjny jubileuszowego dziesiątego Europejskiego Kongresu Finansowego wygłosi Profesor Charles Goodhart, który był także gościem honorowym na otwarciu pierwszego Europejskiego Kongresu Finansowego w 2011 roku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem i do rejestracji online.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.efcongress.com

open