Home Materiały i Technologie Odzież podgrzewana od marki Milwaukee
Odzież podgrzewana od marki Milwaukee
0

Odzież podgrzewana od marki Milwaukee

0
0

Deszcz, śnieg czy niska temperatura bardzo utrudniają pracę. Nie mogą jednak wpływać na realizację projektu, zwłaszcza przy napiętych terminach. MILWAUKEE® jako firma dostarczająca profesjonalne systemy bezprzewodowe do przemysłu, energetyki, rzemiosła i firm wykonawczych oraz kompletny program akcesoriów, nie zapomina o osobach, które w  sezonie jesiennym i zimowym potrzebują lepszej ochrony przed zimnem oraz uciążliwymi opadami.

Seria odzieży podgrzewanej m12™ to kurtki, bluzy i kamizelki, które pozwalają profesjonalistom wykonywać swoją pracę niezależnie od warunków atmosferycznych, nawet gdy temperatura spada poniżej zera. Zapewniają długi czas pracy, z wyborem intensywności grzania, są odporne na wodę i wiatr. To idealna opcja na jesień i zimę, o lepszych parametrach niż standardowe rozwiązania dostępne na rynku.  

Ogrzewanie na żądanie

Zasilane akumulatorami M12™ REDLITHIUM™ kamizelki, bluzy i kurtki puchowe MILWAUKEE® posiadają strefy grzewcze z włókna węglowego rozprowadzające ciepło po klatce piersiowej i plecach, a także po kołnierzu lub kieszeni. Bluza podgrzewana HH BL3 lub GREY3 posiada trzy strefy grzewcze, kurtka podgrzewana damska HJ LADIES2 – cztery, a kurtka podgrzewana premium HJ BL4 lub GREY4 aż pięć stref grzewczych.

Dzięki temu zmniejszają potrzebę zastosowania grubych warstw materiału. Dodatkowo w bluzach zastosowano podszewkę z tkaniny o splocie gofrowym, które efektywniej gromadzi ciepło, zatrzymuje je i poprawia komfort noszenia.

Odzież posiada przyciski z widoczną sygnalizacją diodami LED, za pomocą których można wybrać jedno z trzech ustawień intensywności grzania. Pozwala to użytkownikowi w bardzo prosty sposób dostosować się do zmieniającej się temperatury otoczenia poprzez zwiększenie lub zmniejszenie poziomu generowanego ciepła.

Niewiarygodna wytrzymałość i komfort

Odzież podgrzewana M12™ wykorzystuje specjalnie opracowane materiały poliestrowe, które zwiększają wytrzymałość przed rozdarciami i elastyczność, ułatwiając pracę, np. z podniesionymi rękami. Wzmocnione miejsca, najbardziej narażone na zużycie, maksymalizują użyteczność i wydłużają czas użytkowania odzieży.

Kurtki z poliestrem stretchowym TOUGHSHELL™ HJ BL4 lub GREY4 zapewniają 5-krotnie wyższą trwałość niż tradycyjne kurtki softshellowe oraz nadają się zarówno do pracy, jak i poza nią. Odzież jest odporna na wodę i wiatr. Jest przystosowana do prania i suszenia w typowych pralkach/suszarkach.

Producent nie zapomniał także o najważniejszych narzędziach każdego z nas. Kurtki posiadają kieszeń na telefon komórkowy, która chroni urządzenie w trudnych warunkach oraz kieszeń na ładowarkę z wyjściem 1A.

Uniwersalne narzędzie MILWAUKEE®

Ogrzewanie odzieży M12™ bazuje na uniwersalnych akumulatorach REDLITHIUM™, które znajdują zastosowanie w kilkudziesięciu innych, unikalnych produktach Milwaukee®.

MILWAUKEE® jest światowym liderem bezprzewodowej technologii litowo-jonowej, oferującym najbardziej zaawansowane rozwiązania profesjonalistom z całego świata. Prezentuje to w działaniu akumulatorów REDLITHIUM™, które zapewniają do 40% dłuższy czas pracy, 20% więcej mocy i 50% więcej naładowań niż konwencjonalne akumulatory litowo-jonowe. Co więcej – akumulatory są niewiarygodnie wydajne, nawet w ekstremalnych warunkach. Sprawdzają się nawet w tak niskiej temperaturze jak -18°C, a w bardzo wysokich są o 20% chłodniejsze niż konwencjonalne źródła mocy.

Dzięki zastosowaniu akumulatorów REDLITHIUM™ odzież M12™ jest podgrzewana od 6 do 8 godzin na jednym naładowaniu akumulatora M12™ REDLITHIUM™ 2.0 Ah w zależności od wybranej intensywności grzania.

W ofercie znajdują się bluzy, kamizelki i kurtki dla mężczyzn oraz kobiet w różnych kolorach, w tym w stylu kamuflaż.

Akumulatory M12™ kompatybilne są ze wszystkimi narzędziami należącymi do platformy systemu M12™.

open