Home Architecture Design JEHS + LAUB niedługo wystąpią w Polsce
JEHS + LAUB niedługo wystąpią w Polsce
0

JEHS + LAUB niedługo wystąpią w Polsce

0
0

Już 27 października odbędzie się kolejne spotkanie z serii AQINA TV. Tym razem gośćmi specjalnymi będą architekci Jehs + Laub, zakorzenieni w tradycji Bauhausu, znani ze swojego charakterystycznego minimalistycznego stylu. AQINA TV to cykl webinarów edukacyjnych z największymi Gwiazdami branży architektury, architektury wnętrz i designu. Spotkanie, którego gośćmi będą Markus Jehs i Jürgen Laub w ramach AQINA TV tradycyjnie odbędzie się on-line. Udział w nim jest bezpłatny dla wszystkich, którzy się na nie zarejestrują – link do rejestracji https://bit.ly/34ebsAi

Markus Jehs i Jürgen Laub ukończyli wydział wzornictwa przemysłowego na Uniwersytecie Schwabisch Gmund w Niemczech. Ich przyjaźń rozpoczęła się podczas stażu w Nowym Jorku w 1990 r. i nie tylko trwa do dzisiaj, ale przerodziła się we wspólny biznes.  Przez 30 lat wspólnie stworzyli wiele nagrodzonych: projektów mebli, oświetlenia i wnętrz dla szeregu firm, takich jak: Cassina, Danskina, Fritz Hansen, Knoll czy Mercedes-Benz.  „Wygląd projektu nie powinien być daleki od jego funkcji” – to idea, którą powtarza Jürgen Laub, i której wierne są wszystkie projekty tego duetu. Więcej o swoim postrzeganiu projektowania i tworzenia współczesnego designu Markus Jehs i Jürgen Laub opowiedzą podczas webinaru w ramach AQINA TV, które odbędzie się  27 października (wtorek) godz. 15.00 Link do rejestracji: https://bit.ly/34ebsAi

Udział w spotkaniu jest bezpłatny po zarejestrowaniu się.

AQINA butikowa firma, która od ponad 10 lat tworzy i aranżuje wnętrza komercyjne, zgodnie z ewoluującymi potrzebami rynku. Stworzone przez AQINA wnętrza słyną z tego, że zachęcają do pracy i inspirują do działania. Na rynku AQINA ma renomę firmy oferującej usługi najwyższej jakości. Słynie z wielkiego afektu do prawdziwego designu oraz nieszablonowego podejścia.

– AQINA TV to projekt edukacyjny. Naszą misją umożliwienie czerpania z wiedzy i know how  najlepszych designerów oraz projektantów z całego świata. Możliwość bezpośredniego kontaktu z Gwiazdami branży architektury, architektury wnętrz i designu ma szansę zainspirować kolejne pokolenia projektantów, także tych młodych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z desingnem. To trzecie spotkanie z cyklu AQINA TV – w pierwszym udział wzięła FOKKE MOEREL, a gościem specjalnym drugiego, był RON ARAD. Zdecydowaliśmy się na formę on-line, bo jak pokazały ostatnie wydarzenia, jest ona nie tylko wygodna i przyjazna, ale także bezpieczna dla wszystkich – mówi Marcin Zieliński, właściciel firmy AQINA, oferującej nowoczesne elementy aranżacji biur i innych wnętrz komercyjnych, najlepszych producentów z całego świata.

Link do rejestracji na spotkanie z duetem JEHS + LAUB: https://bit.ly/34ebsAi

Kolejne wydarzenia w ramach AQINA TV
AQINA TV to spotkania edukacyjno-inspiracyjne, które odbywają się cyklicznie. Informacje o  gościach specjalnych kolejnych spotkań można  znaleźć w newsletterach, na stronie www i w kanałach social mediach firmy.

open