Home Builder Awards BUILDER AWARDS 2020
BUILDER AWARDS 2020
0

BUILDER AWARDS 2020

0
0

Zapraszamy do udziału w XVIII edycji konkursu organizowanego przez magazyn BUILDER. Czekamy na zgłoszenia inwestorów, deweloperów, projektantów, wykonawców, producentów i doradców – wszystkich firm działających na rynku budowlanym, które mogą pochwalić się znaczącymi sukcesami osiągniętymi w 2020 roku.

Gala Builder Awards to doroczne wydarzenie, w którym na pierwszym planie jest polskie budownictwo i jego sukcesy, firmy oraz organizacje, a przede wszystkim ludzie – osobowości branży.

Gala Builder Awards to święto polskiego budownictwa. Tym, którzy odgrywają wiodącą rolę w polskim budownictwie, architekturze oraz nauce i edukacji, wpływając na trwały rozwój naszej branży, magazyn „Builder” po raz 18. przyzna wyróżnienia POLSKI HERKULES, OSOBOWOŚĆ BRANŻY, BUDOWLANA FIRMA ROKU i LAURY BUILDERA.

Ceremonia wręczenia wyróżnień została zaplanowana w terminie 11 lutego 2021 roku, w Warszawie, Multikino Złote Tarasy.

To nagrody dla niekwestionowanych liderów branży i najlepszych managerów spośród przedstawicieli wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: inwestorów publicznych oraz prywatnych, deweloperów, architektów i projektantów, wykonawców, producentów oraz doradców branżowych, a także firm i organizacji wspierających branżę oraz działających na rzecz polskiego budownictwa, nauki i edukacji.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

Zgłoś swoją firmę kontaktując się bezpośrednio z Redaktor Naczelną Danutą Burzyńską
tel.: 507 175 701, e-mail: burzynska@buildercorp.pl

open