Home Builder 4Young Architects DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA NA POLITECHNICE ŚWIĘTOKRZYSKIEJ
DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA NA POLITECHNICE ŚWIĘTOKRZYSKIEJ
0

DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA NA POLITECHNICE ŚWIĘTOKRZYSKIEJ

0
0

Już 4 grudnia na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Świętokrzyskiej dla studentów kierunku Architektura odbędzie się w formule ON-LINE „Dzień Młodego Architekta”. Wydarzenie jest organizowane wspólnie z miesięcznikiem „BUILDER” w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Architects”.
POCZĄTEK GODZ. 10.00

REJESTRACJA: https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/123PROGRAM DNIA MŁODEGO ARCHITEKTA:

10.00 – 10.10 Powitanie uczestników Dnia Młodego Architekta – Politechnika Świętokrzyska, Wydział Architektury i Budownictwa oraz miesięcznik „Builder”

10.10 – 10.30 „Ściany murowane w Systemie Budowy H+H – rozwiązania dopasowane  do oczekiwań”, Robert Janiak, Product Manager, H+H Polska Sp. z o.o.

10.30– 11.00 „Systemy aluminiowe: nowoczesne, bezpieczne i trwałe”, Paweł Majchrowski, Kierownik działu koordynacji inwestycji, Ponzio Polska Sp. z o.o.

11.00 – 11.20 „Szklany wymiar architektury”, Monika Naczeńska, Marketing Manager BU Facade&Window, Saint-Gobain

11.20 – 11.30 przerwa

11.30 – 11.50 „Beton architektoniczny – wybrane przykłady realizacji”, Piotr Borucki – Główny Projektant PERI Polska

11.50 – 12.10 „Wodoprzepuszczalne nawierzchnie PERVIA – właściwości i projektowanie”, Michał Kałużyński, Product Manager CEMEX

12.10– 12.30 „Rola światła dziennego w architekturze i rozwiązania pozwalające na doświetlenie pomieszczeń przez dach”, Monika Kupska-Kupis, Architekt, VELUX Polska Sp. z o.o.

12.30– 13.00 SPOTKANIE Z ARCHITEKTEM, arch. Mirosław Nizio, Nizio Design International, przedstawi Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie – jak przełożyć narracje historyczną na architekturę?”

ZADAJ PYTANIE EKSPERTOWI!
Podczas DMA będziecie mieć możliwość zadawania pytań i dyskusji  na temat prezentowanych wykładów.  Po każdym wykładzie eksperci będą do Waszej dyspozycji. Zachęcamy do aktywności na czacie Dnia Młodego Architekta.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W DMA
UWAGA, żeby otrzymać certyfikat konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i zarejestrowanie się na naszej platformie oraz potwierdzenie rejestracji w dniu 4 GRUDNIA podczas DMA.

open