Home BUILDER RANKING BUILDER RANKING EDYCJA 2 BUILDER RANKING EDYCJA II – PRODUCENCI
BUILDER RANKING EDYCJA II – PRODUCENCI
0

BUILDER RANKING EDYCJA II – PRODUCENCI

0
0

Prezentujemy drugą część II edycji Rankingu Buildera – 100 największych firm – producentów materiałów budowlanych, który ukazał się w styczniowym numerze magazynu Builder.

Ranking Buildera jest elementem projektu Build the Future zainicjowanym przez Buildera, PwC Polska i Bisnode Polska w 2019r., którego celem jest zwiększenie transparentności branży budowlanej w Polsce i wzmocnienie zaufania do firm budowlanych poprzez publikację pełnego, wiarygodnego i rzetelnego zestawienia dotyczącego pozycji finansowej liderów branży.

Przedsiębiorstwa budowlane na potrzeby rankingu zostały podzielone na 3 segmenty – deweloperzy, generalni wykonawcy i producenci materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Badaniu podlegają finanse łącznie 300 firm zawarte w ogólnodostępnych sprawozdaniach finansowych.

Dzięki Rankingowi poznamy największe firmy budowlane oraz liderów w poszczególnych sektorach w zakresie rentowności, wielkości aktywów i przychodów. Druga edycja zawiera także porównanie z poprzednią tj. pokazuje kto awansował, kto utrzymał a kto nie obronił swojej pozycji.

Pierwsza część Rankingu zawierająca firmy generalnego wykonawstwa ukazała się w numerze grudniowym Buildera, a trzecia z firmami deweloperskimi zostanie przedstawiona w lutym 2021r.

 

BUILDER RANKING EDYCJA II – PRODUCENCI

 

open