Home Builder Awards BUILDER AWARDS 2020 – LAUREACI
BUILDER AWARDS 2020 – LAUREACI
0

BUILDER AWARDS 2020 – LAUREACI

0
0

W imieniu Kapituły i Redakcji miesięcznika „Builder” gratulujemy Laureatom Builder Awards zasłużonych wyróżnień, które są potwierdzeniem ich dokonań oraz docenieniem pozycji na rynku. 

Nagrody to również rekomendacja Buildera, promocja firm i osób oraz upowszechnianie dobrych praktyk i relacji biznesowych w branży budowlanej. Wyróżnieni przedsiębiorcy, menedżerowie, architekci oraz naukowcy wskazują drogi rozwoju, są impulsem do działania. Wywierają silny i pozytywny wpływ nie tylko na reprezentowane firmy, organizacje, uczelnie oraz instytucje, ale i całą branżę, bez względu na przeciwności czy niesprzyjające okoliczności.

W publikacji Builder Leaders 2020 mamy przyjemność i zaszczyt zaprezentować wspaniałych Laureatów XVIII edycji wyróżnień Builder Awards za 2020 rok: statuetek Polski Herkules, wyróżnień – Osobowość Branży, Budowlana Firma Roku oraz Laury Buildera! 

MGR INŻ. DANUTA BURZYŃSKA
Redaktor Naczelna Magazynu Builder

PROF. DR HAB. INŻ LEONARD RUNKIEWICZ
Politechnika Warszawska, Instytut Techniki Budowlanej Przewodniczący Rady Naukowej Magazynu Builder i Kapituły Builder Awards

MAREK ZDZIEBŁOWSKI
Wydawca Magazynu Builder

LAUREACI

LISTA LAUREATÓW WYRÓŻNIEŃ BUILDER AWARDS

 

[3d-flip-book mode=”fullscreen” pdf=”https://builderpolska.pl/wp-content/uploads/2021/02/Builder-Leaders-2020_light.pdf”][/3d-flip-book]

 

 

open