Home Builder Awards Osobowość Branży MARIUSZ MEGIER – Osobowość Branży 2020
MARIUSZ MEGIER – Osobowość Branży 2020
0

MARIUSZ MEGIER – Osobowość Branży 2020

0
0

MARIUSZ MEGIER, Dyrektor Zarządzający, Orgadata East Europe Sp. z o.o. Od 20 lat związany z branżą okien i drzwi. 18 lat pracuje w strukturach Orgadata, a od 15 lat stoi na czele polskiego oddziału firmy.

Z sukcesem wprowadził program LogiKal® (oprogramowanie do projektowania oraz produkcji aluminiowych i stalowych okien, drzwi, fasad) – nie tylko na rynek w Polsce, ale również w Rosji, Białorusi, Litwie, Łotwie, Estonii, Ukrainie. Uważa, że sukces jest składową wielu elementów, ale zawsze najważniejsi są ludzie. Tylko entuzjaści innowacji są w stanie dostrzec potencjał tam, gdzie go nie widać. Uważa, że wymyślanie przyszłości jest najpewniejszą metodą jej przepowiadania, a ciągłe wyzwania są niezbędne na drodze dalszego rozwoju. Najważniejszym z nich było i nadal jest konsekwentne rozwijanie działalności w Polsce, pomimo przeciwności związanych z globalnym kryzysem 2008 roku i następujących po nim trudnych lat dla branży budowlanej. Kolejnym, nie mniej ważnym, była ekspansja na rynki Europy Wschodniej – gdzie obecnie program LogiKal® jest wiodącym oprogramowaniem dla branży. W Polsce LogiKal® jest dzisiaj obecny w bardzo wielu przedsiębiorstwach produkcyjnych, gdzie stał się synonimem nowoczesności i innowacyjności. Koncentruje się na zagadnieniach związanych z Przemysłem 4.0 oraz szansach, jakie dla branży ślusarki otworowej niesie czwarta rewolucja przemysłowa.

Jest mi niezmiernie miło, że kapituła doceniła zaangażowanie w propagowanie innowacji i nowoczesnych technologii wśród producentów okien, drzwi oraz fasad. Od wielu lat pasjonuję się i promuję najnowsze rozwiązania w branży, tym bardziej doceniam fakt, że znalazłem się w gronie laureatów. Jeszcze raz serdecznie za to dziękuję.

open