Home Builder Awards Osobowość Branży HANNA PILISZEK – Osobowość Branży 2020
HANNA PILISZEK – Osobowość Branży 2020
0

HANNA PILISZEK – Osobowość Branży 2020

0
0

HANNA PILISZEK, Prokurent, BIMOBJECT Poland Sp. z o.o. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie zarządzania sprzedażą, budowaniem strategii biznesowych i długotrwałych relacji handlowych oraz projektowych z najważniejszymi przedstawicielami branży.

Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Nauk Politycznych w Katowicach, Instytutu Nauk Politycznych w Bordeaux i Katolickiego Uniwersytetu w Louvain, politolog i romanistka. Karierę rozpoczęła jako pracownik działu handlowego w dużej polskiej firmie IT zajmującej się sektorem Retail. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie zarządzania sprzedażą, budowaniem strategii biznesowych i długotrwałych relacji handlowych oraz projektowych z najważniejszymi przedstawicielami branży. Od prawie dwóch lat jest odpowiedzialna w BIMobject za budowanie strategii sprzedażowej oraz za jej zarządzanie na rynku polskim i wschodnioeuropejskim.

W tym roku zwłaszcza architekci oraz producenci wskazywali nam kierunek dalszych działań. Dzięki bezpośrednim rozmowom oraz ankietom przeprowadzonym na całym świecie jesteśmy przekonani, że planowany dalszy rozwój spotka się z aprobatą naszych użytkowników. Co wydarzy się w nowym roku? Chyba nikogo nie zdziwi, jeśli powiemy, że będzie to kolejny rok nowości. Nasi deweloperzy pracują obecnie nad kilkoma ekscytującymi projektami, które znacznie wzbogacą dotychczasowe narzędzia. Pojawi się także zupełnie nowa strona internetowa. Jednak niezmiennie naszym celem jest ciągłe budowanie społeczności AEC, z którą dzięki metodyce BIM wspólnie będziemy tworzyć lepsze jutro.

open