Home Architecture Design Potrafimy wykonać praktycznie wszystko
Potrafimy wykonać praktycznie wszystko
0

Potrafimy wykonać praktycznie wszystko

0
0

Od 26 lat Przedsiębiorstwo Budowlane „TERBET” Sp. z o.o. specjalizuje się w robotach wykończeniowych zarówno budownictwa mieszkaniowego, gdzie oferuje wykonanie robót „pod klucz”, jak i obiektów biurowych czy użyteczności publicznej. O jakie inwestycje rozszerzyła portfolio w ostatnim czasie?

Warszawskie inwestycje realizowane w ostatnich latach najlepiej świadczą o możliwościach i potencjale firmy.

– Mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że jesteśmy dobrze przygotowani do obsługi obiektów o najwyższych standardach jakościowych. Nasi partnerzy doceniają sprawną organizację pracy na budowach oraz fachowość i odpowiedzialność, a także powierzają nam do realizacji kolejne projekty. Każdy z nich był wyzwaniem, któremu potrafiliśmy sprostać – mówi Kazimierz Kurnicki, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Budowlanego „TERBET”.

Fot. arch. TERBET

Dużym wyzwaniem było generalne wykonawstwo wykończeń wnętrz apartamentów w wysokościowcu COSMOPOLITAN przy ul. Twardej. Tu poza jakością i fachowym wykonaniem liczyła się sprawna koordynacja robót, a także punktualne, przygotowane i skompletowane wcześniej dostawy materiałów oraz urządzeń. Dobre wykonanie umowy poskutkowało powierzeniem przez tego samego inwestora kolejnego projektu do realizacji. Były to wnętrza apartamentów w budynku przy ul. Podchorążych 28.

Fot. arch. TERBET

Nieco inne w swej realizacji były kompleksowe roboty wykończeniowe lokali mieszkalnych (193) z przeznaczeniem na wynajem w budynku przy ul. Pereca 11. Prace w lokalach prowadzone były równolegle z robotami generalnego wykonawcy budynku w częściach wspólnych, co wymagało całkowitego zaangażowania i niezwykle sprawnej koordynacji. Podobny był kolejny projekt, czyli wykonanie kompleksowych robót wykończeniowych w lokalach mieszkalnych (41) z przeznaczeniem na wynajem przy ul. Szczęśliwickiej 40.

Fot. arch. TERBET

– Dysponujemy doświadczoną kadrą kierowniczą oraz wykonawcami. Dzięki temu możemy zagwarantować realizację każdego zadania terminowo, przy zachowaniu wysokiej jakości. W swojej dziedzinie potrafimy wykonać praktycznie wszystko – zapewniają Beata Grabowska, kierownik projektu oraz Marcin Górecki, kierownik robót w hotelu NOBU.

Ostatnim projektem, z którego firma jest niezwykle dumna, zakończonym w połowie 2020 r., był udział w realizacji warszawskich hoteli: NOBU (generalne wykonawstwo wykończeń w części pomieszczeń) oraz RIALTO (wykonanie robót remontowych w pomieszczeniach).


UWAGA !

Cyfrowe wydania dostępne bezpłatnie!

Aktualny numer magazynu Builder, numery archiwalne oraz pozostałe publikacje z Biblioteki Buildera do pobrania bezpłatnie w wersji cyfrowej:

na urządzenia mobilne (tablet, smartfon) w bezpłatnej aplikacji Builder Polska dostępnej w App Store i Google Play

do przeglądania na komputerach w dowolnej przeglądarce na stronie e.buildercorp.pl

open