Home Aktualności Wyjątkowe oferty cenowe na narzędzia dla stolarstwa i budownictwa w Würth Polska
Wyjątkowe oferty cenowe na narzędzia dla stolarstwa i budownictwa w Würth Polska
0

Wyjątkowe oferty cenowe na narzędzia dla stolarstwa i budownictwa w Würth Polska

0
0

W codziennej pracy stolarzy i budowniczych podstawą są niezawodne narzędzia ręczne. Jedynie produkty najwyższej jakości zapewnią szybkie i skuteczne działanie, a także posłużą przez długie lata. Solidne narzędzia Würth Polska dostępne są obecnie w specjalnej w ofercie cenowej.

Do końca lutego wybrane narzędzia ręczne Würth Polska można kupić w specjalnej ofercie cenowej. Produkty są dostępne w e-sklepie: www.wurth.pl, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska. Na co warto zwrócić szczególną uwagę? 

Nowość! Ścisk uniwersalny MAXIFIX DWUTEOWY (2xT)

Ścisk uniwersalny od Würth to odpowiednie narzędzie do klejenia elementów płaskich – blatów, płycin, ale także korpusów meblowych. Poziome elementy dociskowe równomiernie przekazują siłę docisku. Narzędzie ma zakres mocowania 200-1020 mm.

Art. nr 0715 672 100, Cena: 260 zł netto

Zdjęcie produktu:

Dalmierz laserowy WDM 2-18

Kompaktowy i precyzyjny dalmierz laserowy o zakresie pomiaru 0,20-50 m i dokładności +/– 1,5 mm. Posiada funkcje, takie jak pomiar powierzchni, objętości, pomiar ciągły, a także dodawanie i odejmowanie. Obudowa klasy IP54 zapewnia dużą odporność na warunki zewnętrzne. Wymiary urządzenia to 116,5 x 52 x 26 mm.

Art. nr 5709 300 522, Cena promocyjna: 399 zł

Zdjęcie produktu:

 

Poziomica STANDARD 100 cm

Poziomica o lekkiej konstrukcji i wymiarach 1000x50x20 mm to podstawowe narzędzie każdego budowniczego. Zapewnia doskonałą czytelność i łatwe określenie kątów nachylenia. Blok poziomicy wykonany jest ze szkła akrylowego z wbudowanymi, odpornymi na korozję pierścieniami odczytowymi. Płyn fluorescencyjny nie odbarwia się i jest wysoce odporny na promieniowanie UV Gładka powierzchnia umożliwia łatwe czyszczenie.

Art. nr 0714 644 410, Cena promocyjna: 55 zł netto

Zdjęcie produktu:

open