Home News Kompaktowa wkrętarka do zadań specjalnych – M-CUBE® AS 12 Compact od Würth Polska
Kompaktowa wkrętarka do zadań specjalnych – M-CUBE® AS 12 Compact od Würth Polska
0

Kompaktowa wkrętarka do zadań specjalnych – M-CUBE® AS 12 Compact od Würth Polska

0
0

Würth Polska sukcesywnie powiększa ofertę elektronarzędzi z serii M-CUBE®. Najnowszym urządzeniem w ofercie jest wkrętarka AS 12 Compact, przeznaczona do lekkich prac. Narzędzie można kupić z akumulatorem i ładowarką lub oddzielnie. Urządzenie jest zasilane bateriami, które pasują także do innych produktów z linii M-CUBE®.

Ergonomiczna konstrukcja wiertarki AS 12 Compact M-CUBE® od Würth Polska oraz jej niewielka waga i rozmiary sprawiają, że sprawdza się nawet podczas długich prac, ponieważ nie obciąża dłoni. Pewna podstawa i smukły uchwyt umożliwiają wygodne trzymanie. Zintegrowany uchwyt do szybkiej wymiany bitów 1⁄4 cala E 6,3 umożliwia szybką i beznarzędziową wymianę grotów. Na uchwycie baterii umieszczono diodę LED, która doświetla miejsce pracy.

Narzędzie doskonale sprawdzi się do prac wymagających precyzji – posiada 16-stopniowe sprzęgło regulacji momentu obrotowego, dzięki czemu możliwe jest dokładne ustawienie momentu obrotowego. Elektroniczna ochrona silnika przed przegrzaniem, przeciążeniem oraz zablokowaniem zapewnia długą żywotność urządzenia.

Wkrętarka AS 12 Compact M-CUBE® jest dostępna w e-sklepie: www.wurth.pl, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska w dwóch wersjach: bez akumulatora i ładowarki oraz z dwoma akumulatorami i ładowarką.

Charakterystyka produktu:

  • Napięcie: 12 V/DC
  • Prędkość biegu jałowego 1/2 bieg min./maks.: 0-400 / 0-1500 obr/min
  • moment obrotowy, twardy/miękki: 32/ 19 Nm
  • Uchwyt mocowania: gniazdo 1/4 cala sześciokąt
  • Ciężar z akumulatorem: 1,09 kg

Art. nr 5701104000 (bez akumulatora)

Art. nr 5701104004 (w zestawie: 2x akumulator oraz ładowarka)

Zdjęcie produktu:

 

open