Home News Od 1 kwietnia nowy bestseller od Viessmann !
Od 1 kwietnia nowy bestseller od Viessmann !
0

Od 1 kwietnia nowy bestseller od Viessmann !

0
0

Wiosenna premiera nowego, wiszącego, gazowego kotła kondensacyjnego Vitodens serii 100. Poznaj Vitodens 100-W i Vitodens 111-W – jeszcze bardziej intuicyjne w obsłudze, innowacyjne urządzenie grzewcze od Viessmann.

Viessmann jest niekwestionowanym liderem sprzedaży gazowych kotłów kondensacyjnych. Najnowsza generacja tych urządzeń wyróżnia się nie tylko wysoką efektywnością i niską emisją – co jest istotne z uwagi na  jakość powietrza, którym oddychamy. Dodatkowo wyposażono je w nowoczesne, cyfrowe rozwiązania, które dla użytkowników oznaczają jeszcze łatwiejszą obsługę systemu grzewczego. Niezwykle atrakcyjne cenowo, wciąż z tą samą wysoką jakością sygnowaną logo Viessmann – wiszące, gazowe kotły kondensacyjne Vitodens 100-W 1- i 2-funkcyjne, oraz Vitodens 111-W ze zintegrowa­nym 46-litrowym ładowanym warstwowo zasobnikiem c.w.u. ze stali szlachetnej to tegoroczne nowości z rodziny Vitodens. To najwyższa klasa kotłów kondensacyjnych o znamionowanej mocy cieplnej od 19 do 32 kW, wszystkie z dużym zakresem modulacji i mocą minimalną tylko 3,2 kW.

Co wyróżnia te nowe urządzenia ? Wbudowany w urządzenie duży, dotykowy wyświetlacz LED w formie designerskiego panelu, pozwala na komfortowe sterowanie instalacją grzewczą z jednym bezpośrednim i jednym obiegiem grzewczym wyposażonym w zawór mieszający. Kotły kondensacyjne Vitodens z nową platformą elektroniczną posiadają również zintegrowaną bramkę WiFi. Można więc obsługiwać je przyciskami dotykowymi na wyświetlaczu lub z poziomu smartfona przez aplikację ViCare. Aplikacja pozwala na otrzymywanie informacji na temat aktualnego stanu pracy systemu grzewczego, pozwala na dokonywanie zmian w programach czasowych dla ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz w przypadku wystąpienia zakłócenia w pracy również na bezpośredni kontakt z lokalnym serwisantem Viessmann.

Dzięki nowoczesnym podze­społom, gazowe kotły kondensacyjne Vitodens – w nowej odsłonie – są nadzwyczaj kompaktowe, ciche i łatwe do wkomponowania w każde pomieszczenie. Boczne odstępy serwisowe, wymagane przy innych kotłach, w przypadku Vitodens  100-W i Vitodens 111-W są zbędne, ponieważ wszystkie przyłącza są dostępne od przo­du urządzenia. Vitodens 100 – W został wyposażony w obudowę BoxDesign, gwarantującą dobre wyciszenie pracy urządzenia oraz łatwy dostęp do jego komponentów. Dzięki temu, kotły nadają się idealnie do domów i mieszkań, w których konieczna jest modernizacja systemu grzewczego bez organizacji przebudowy pomieszczeń. Dodatkowo, urządzenia są nie tylko nowoczesne wewnątrz, ale również z zewnątrz. Matowe lakierowanie proszkowe w jasnym kolorze wpisuje się harmonijnie w wystrój każdego, nowoczesnego mieszkania i domu.

Vitodens 100-W i Vitodens 111-W zostały również wyposażone w palnik MatriX. To gwarancja najwyższej efektywności pracy oraz minimum emisji substancji szkodliwych. Specjalna powierzchnia robocza palnika, wykonana ze stali szlachetnej jest niewrażliwa na wysokie temperatury i gwarantuje zawsze niezawodne działanie i wysoką trwałość eksploatacyjną. Kolejną innowacją techniczną Vitodens 100-W i Vitodens 111-W jest układ automatycznej regulacji spalania Lambda Pro. Dopasowuje się on samodzielnie do wszystkich rodzajów gazu, dbając w ten sposób o czyste i efektywne spalanie. Podobnie, jak inne gazowe kotły kondensacyjne marki Viessmann, Vitodens 100-W i 111–W, zostały wyposażone w wymiennik ciepła Inox-Radial wykonany ze stali szlachetnej. Technika ta zapewnia wysoką sprawność oraz bezpieczną i efektywną pracę kotła.

Szczegóły techniczne nowych kotłów kondensacyjnych Vitodens znajdziesz:  viessmann.pl/vitodens

Pamiętaj, że jeśli potrzebujesz kotła gazowego, kondensacyjnego o bardziej zaawansowanych funkcjach np. z indywidualnym sterowaniem pomieszczeniami, wybierz model Vitodens 200 lub inne modele od Viessmann. Nasi specjaliści chętnie zaprezentują pełną ofertę i pomogą dobrać urządzenie grzewcze idealne do Twoich potrzeb! Link: https://www.viessmann.pl/pl/uslugi/zapytanie-ofertowe.html

open