Home Architecture Design Bakata – profesjonalny partner inwestycji
Bakata – profesjonalny partner inwestycji
0

Bakata – profesjonalny partner inwestycji

0
0

Co sprawia, że Bakata jest godnym zaufania partnerem dla inwestorów czy projektantów tworzących wnętrza komercyjne lub publiczne? Ponad 12 lat działania w tym obszarze, współpraca z czołowymi światowymi i polskimi markami mebli oraz wyposażenia, know-how wypracowane w realizacjach dla szerokiego, różnorodnego grona klientów, a także wiedza o najnowszych rozwiązaniach w zakresie tworzenia przestrzeni pracy, obiektów retail i hospitality.

Proces realizacji inwestycji powinien przebiegać sprawnie i bez zakłóceń. Usługa kompleksowego wyposażenia wnętrz, jaką oferujemy naszym klientom, pozwala uniknąć kłopotliwej koordynacji pracy wielu różnych firm, poczynając od etapu inwentaryzacji pomieszczeń poprzez dostawę oraz montaż wybranych mebli aż po dobór dekoracji. Ale działamy elastycznie i jesteśmy gotowi włączyć się w ten proces na każdym etapie – mówi Aleksandra Lampka-Skowrońska, współwłaścicielka Bakata. – Na przykład współpracując z The Design Group przy realizacji biura Autodesk, odpowiadaliśmy za dostarczenie wszystkich mebli ruchomych: stanowisk pracy, foteli biurowych, mebli miękkich, a nawet tak nietypowych elementów jak stół bilardowy – dodaje.

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm Bakata sprawiają, że z firmą chętnie współpracują uznane pracownie architektoniczne działające w obszarze wnętrz komercyjnych i publicznych: m.in. The Design Group, MIXD, Workplace, 3XA, Bidermann+Wide, Trzop Architekci.

– To studia na światowym poziomie, które chcą projektować ciekawe przestrzenie optymalnie dopasowane do potrzeb danej organizacji czy instytucji, wybiegające w przyszłość. Taka współpraca wymaga od nas bycia na bieżąco z nowościami technicznymi, materiałowymi, z nowymi trendami w organizacji pracy. Na szczęście możemy tutaj wspierać się ekspercką wiedzą marek, które reprezentujemy, na czele z Herman Miller, którego autoryzowanym dealerem jesteśmy od kilku lat – opowiada Aleksandra Lampka-Skowrońska.

Fot. arch. Bakata

Herman Miller to globalny lider na rynku mebli biurowych, marka znana z przełomowych rozwiązań ergonomicznych oraz innowacyjności. To także grupa kapitałowa skupiająca kilka renomowanych marek, m.in. Naughtone, Colebrook Bosson Saunders czy Hay. Oprócz nich w bogatym portfolio dostawców Bakata znajdują się m.in.: Fritz Hansen, Wiesner Hager, +Halle, Tacchini, Muuto, Kristalia, Verpan, Arper, Prostoria, Buzzi Space, Enea, Ton, Tonon, Lintex, Abstracta, Pedrali, VANK, Nowy Styl, Profim, Maro, Bejot, Mute Design.

Obszerna i stale udoskonalana oferta pozwala nam spełnić wymagania klientów związane z funkcjonalnością, trwałością, estetyką, ale także budżetowymi ramami inwestycji. Ponadto proponujemy meble na wymiar, np. lady recepcyjne czy kuchnie – wymienia współwłaścicielka firmy.

Bakata ma obecnie dwa showroomy firmowe – we Wrocławiu i Warszawie, ale realizuje obiekty w całej Polsce. Zaufały jej dotychczas między innymi tak znane firmy jak Santander, Santander Consumer Bank, Credit Agricole, Techland, Nordea, ABB, Nokia, L`Oreal, Hilton, Orbis Hotel Group, Cambridge Innovation Center, x-Kom, Intive, Accor Hotels, Takeda, Google, People Can Fly, VTC Aerospace Systems, AAM, AB.pl, PZL Mielec czy Norton Rose Fulbright.

open