Home Bez kategorii Bentley Systems ogłasza nowy program Bentley Education
Bentley Systems ogłasza nowy program Bentley Education
0

Bentley Systems ogłasza nowy program Bentley Education

0
0

Uczniowie, studenci i wykładowcy otrzymują bezpłatne licencje edukacyjne!

Bentley Systems, Incorporated (Nasdaq: BSY),  firma zajmująca się oprogramowaniem do inżynierii infrastruktury, ogłosiła dziś program Bentley Education, który ma za zadanie wspierać przyszłych specjalistów od infrastruktury w ich drodze do kariery w inżynierii, projektowaniu i architekturze. Program Bentley Education jest początkowo dostępny w Wielkiej Brytanii, Australii, Singapurze, Irlandii i na Litwie, a do połowy lata planuje się go rozszerzyć na Stany Zjednoczone, Kanadę, Meksyk, Amerykę Łacińską i Indie. Studenci i pedagodzy w ramach programu obejmują bezpłatne licencje edukacyjne na aplikacje inżynierskie firmy Bentley oraz sprawdzone sposoby uczenia się za pośrednictwem nowego portalu Bentley Education. Chętni z całego świata mogą się na nim rejestrować i uzyskać dostęp do organizacji infrastrukturalnych oraz zasobów w celu przygotowania się do zawodu inżyniera infrastruktury i rozpoczęcia swojej kariery. Firma Bentley ogłosiła również konkurs Future Infrastructure Star Challenge 2021″ .

Portal Bentley Education to dla studentów źródło ciekawych i dostępnych na żądanie materiałów edukacyjnych, umożliwiających budowę i doskonalenie umiejętności projektowania cyfrowego. Uczniowie, studenci i wykładowcy mają dostęp do wszechstronnych zasobów, m. in. obejmujących:

  • wskazówki czołowych ekspertów AEC na temat tego, co branża ma do zaoferowania studentom i jakie umiejętności są najbardziej poszukiwane,
  • najnowsze wiadomości i trendy w architekturze, inżynierii i budownictwie,
  • oraz bezpośrednie doświadczenia obecnych studentów inżynierii, mentorów i kobiet, które osiągnęły sukces w branży inżynierii infrastruktury.

Program oferuje pełny dostęp do licencji edukacyjnych ponad 40 najpopularniejszych aplikacji firmy Bentley używanych przez specjalistów ds. infrastruktury na całym świecie, w tym ContextCapture, MicroStation, OpenRoads Designer, STAAD.Pro i SYNCHRO. Dostęp do portalu można uzyskać tutaj.

Program Bentley Education jest otwarty dla uczniów, studentów i pedagogów ze szkół średnich i wyższych: instytutów technicznych, politechnik, uniwersytetów, a także dla uczniów podlegających edukacji domowej. Jego celem jest uformowanie światowej klasy talentów, potrafiących sprostać wyzwaniu polegającemu na poprawie jakości życia i zmianie świata na lepsze przy użyciu wiedzy, narzędzi i oprogramowania do inżynierii infrastruktury firmy Bentley. Pomoże on również uczniom rozwinąć umiejętności cyfrowe, które mają kluczowe znaczenie dla potencjalnych wykwalifikowanych talentów w celu wspierania rozwoju i zdolności adaptacyjnych infrastruktury na całym świecie.

Bentley Education wykorzystuje podejście oparte na rolach, umożliwiając przyszłym specjalistom ds. infrastruktury skupienie się na konkretnych umiejętnościach potrzebnych w określonych zawodach. Studenci mogą wyjść poza zwykłą biegłość w zakresie produktu i osiągnąć kompleksowe zrozumienie umiejętności wymaganych do osiągnięcia doskonałych wyników w różnych funkcjach w dziedzinie inżynierii infrastrukturalnej.

„Ponieważ wiele krajów i instytucji traktuje inicjatywy dotyczące infrastruktury i edukacji cyfrowej jako priorytetowe dla świata po pandemii, cieszymy się, że możemy już teraz uruchomić ten bardzo pożądany i odpowiadający potrzebom program” – powiedziała Katriona Lord-Levins, Chief Success Officer w Bentley Systems. „Chcemy zainspirować i zachęcić do poznawania inżynierii infrastruktury jako możliwej ścieżki kariery, a także przedstawić tym młodym osobom ogromne możliwości, jakie czekają na nich w przyszłości wraz infrastrukturą „going digital” – czyli infrastrukturą cyfrową”.

Poprzez portal Bentley Education indywidualni studenci lub dwuosobowe zespoły mogą również zgłaszać swoje innowacyjne koncepcje w ramach konkursu Future Infrastructure Star Challenge 2021 firmy Bentley. Ten ogólnoświatowy konkurs jest otwarty dla studentów ze szkół wyższych: politechnik i uniwersytetów. W jego ramach uczestnicy, bazując na swoich pomysłach, których celem jest poprawa jakości życia, będą pracować nad modelowaniem, symulacją i wizualizacją, żeby opracować model projektowy. Zwycięzca Future Infrastructure Star Challenge zostanie ogłoszony w finale konkursu Going Digital Awards na konferencji Year in Infrastructure 2021.

Inauguracyjny konkurs Future Infrastructure Star Challenge jest podzielony na etap 1 (konceptualizacja) i etap 2 (projektowanie i wizualizacja). W etapie 1 (konceptualizacja) studenci są proszeni o zgłaszanie swoich pomysłów na „kolejny duży projekt infrastrukturalny” w dowolnej z następujących kategorii: drogi i kolej, budownictwo i obiekty, wodociągi i kanalizacja, miasta i mapowanie, wytwarzanie energii. Tworząc koncepcję swojego pomysłu, uczestnicy powinni skupić się na wyzwaniu środowiskowym, które wpływa lub na które wpływa rozwój infrastruktury, rozważyć zastosowanie Internetu rzeczy i podkreślić wkład projektu w dobrostan świata.

20 najlepszych projektów z etapu 1 otrzyma po 500 USD, a 10 najlepszych projektów przejdzie do etapu 2, w którym każdy może skorzystać z możliwości pracy z profesjonalistami w dziedzinie infrastruktury i/lub uczestniczyć w kursach prowadzonych przez z ekspertów firmy Bentley, aby wcielić w życie swoje pomysły za pomocą udostępnionego oprogramowania. Oprócz ogłoszenia i przedstawienia na konferencji Year in Infrastructure 2021, zwycięzca konkursu Future Infrastructure Star Challenge 2021 otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5000 USD i wyróżnienie w katalogu Infrastructure Yearbook 2021 firmy Bentley.

Vinayak Trivedi, wiceprezes Bentley Education, powiedział: „Chcemy, żeby portal Bentley Education stał się miejscem, w którym studenci mogą uczyć się i czerpać inspirację celem dokonania wyboru kariery w dziedzinie inżynierii infrastruktury. Misją programu jest pomoc młodym pasjonatom infrastruktury w rozpoczęciu satysfakcjonującej kariery. Konkurs Future Infrastructure Star Challenge 2021 daje im szansę na kreatywność i innowacyjność w projektach mających na celu poprawę jakości życia i pozytywną zmianę świata”.

Więcej informacji na temat programu Bentley Education, w tym sposobu rejestrowania uczniów i organizacji edukacyjnych, można znaleźć na stronie education.bentley.com .

Video: Bentley Education Video

opis: Studenci mogą wziąć udział w konkursie Future Infrastructure Star Challenge 2021, dającym szansę na zdobycie światowego uznania i nagród pieniężnych

opis: Program Bentley Education pomaga również studentom rozwinąć umiejętności cyfrowe, które mają kluczowe znaczenie dla potencjału wykwalifikowanych talentów w celu wspierania rozwoju i zdolności adaptacyjnych infrastruktury na całym świecie.

opis: Program Bentley Education pomaga uformować światowej klasy talenty, potrafiące sprostać wyzwaniu polegającemu na poprawie jakości życia i zmianie świata na lepsze przy użyciu aplikacji firmy Bentley.

O firmie Bentley Systems

Bentley Systems (Nasdaq: BSY) to firma zajmująca się oprogramowaniem do inżynierii infrastruktury. Dostarczamy innowacyjne oprogramowanie, aby rozwijać światową infrastrukturę — dbając zarówno o globalną gospodarkę, jak i o środowisko naturalne. Nasze wiodące w branży rozwiązania są wykorzystywane przez profesjonalistów i organizacje każdej wielkości do projektowania, budowy i eksploatacji dróg i mostów, kolei, wodociągów i kanalizacji, robót publicznych i przedsiębiorstw użyteczności publicznej, budynków i kampusów oraz obiektów przemysłowych. Nasza oferta obejmuje aplikacje oparte na produktach MicroStation do modelowania i symulacji, ProjectWise do realizacji projektów, AssetWise do zarządzania wydajnością majątku trwałego i sieci oraz platformę iTwin dla cyfrowych bliźniaków infrastruktury. Firma Bentley Systems zatrudnia ponad 4000 pracowników i generuje roczne przychody w wysokości ponad 800 milionów USD w 172 krajach.
www.bentley.com

open