BUILDER SUPER POWER
0

BUILDER SUPER POWER

0
0

Nagroda Builder Super Power jest nową inicjatywą miesięcznika „Builder” zainicjowaną w przekonaniu, że o sukcesach przedsiębiorstwa decyduje organizacja i przebieg kluczowych oraz pomocniczych procesów w firmie, za którymi stoją ludzie odpowiedzialni za ich planowanie, realizację i koordynację.

Wyróżnienie Builder Super Power ma promować firmy, ich sukcesy rynkowe przez wyłonienie i nagrodzenie wyróżniających się dyrektorów i menedżerów w obszarach HR, marketingu, handlu i sprzedaży, PR i komunikacji, badań i rozwoju oraz innych dziedzinach, z firm z szeroko rozumianej branży budowlanej.

Nagradzane są osobiste i szczególne osiągnięcia wspierające sukcesy rynkowe firmy, dorobek zawodowy oraz osobista pozycja. Wyróżnienie jest również docenieniem dobrych praktyk w w/w obszarach, które w opinii redakcji „Buildera” zasługują na promocję w środowisku partnerów biznesowych, klientów oraz opinii publicznej.

Kandydatów do nagrody zgłasza Kierownictwo firmy wskazując w uzasadnieniu jakie osiągnięcia Kandydata wyróżniają się na tle branży, umacniają pozycję firmy na konkurencyjnym rynku i w jego opinii zasługują na wyróżnienie.

Zgłoszeni Kandydaci, którzy przejdą pomyślną weryfikację otrzymują wyróżnienie Builder Super Power. Od II edycji o przyznaniu nagrody Grand Prix w danej kategorii będzie decydować Loża Laureatów.

Potwierdzeniem przyznania wyróżnienia jest Certyfikat Builder Super Power, wręczany podczas specjalnej uroczystości finałowej. Laureaci wyróżnienia są prezentowani wraz z firmą, którą reprezentują, w miesięczniku „Builder” oraz w specjalnej publikacji „Builder Super Power”. Są także promowani w serwisie internetowym builderpolska.pl, facebook.com/BuilderPolska, instagram.com/builder.polska, linkedin.com/company/builder-polska

Kontakt:

Jarosław Oleksiak
Wiceprezes Builder Corp
e-mail: oleksiak@buildercorp.pl
tel.: 602 387 330

Linki:

REGULAMIN BUILDER SUPER POWER

open