Home SUPER POWER Builder Super Power Edycja I
Builder Super Power Edycja I
0

Builder Super Power Edycja I

0
0

Nagroda Builder Super Power jest nową inicjatywą miesięcznika „Builder” zainicjowaną w przekonaniu, że o sukcesach przedsiębiorstwa decyduje organizacja i przebieg kluczowych oraz pomocniczych procesów w firmie, za którymi stoją ludzie odpowiedzialni za ich planowanie, realizację i koordynację.

Wyróżnieniem Builder Super Power chcemy promować firmy, ich sukcesy rynkowe przez wyłonienie i nagrodzenie wyróżniających się dyrektorów i menedżerów HR, marketingu, handlu i sprzedaży oraz PR i komunikacji firm z szeroko rozumianej branży budowlanej.

Nagradzać będziemy osobiste i szczególne osiągnięcia wspierające sukcesy rynkowe firmy, dorobek zawodowy oraz osobistą pozycję. Wyróżnienie będzie również docenieniem dobrych praktyk w w/w obszarach, które w opinii redakcji „Buildera” zasługują na promocję w środowisku partnerów biznesowych, klientów oraz opinii publicznej.

Kandydatów do nagrody może zgłosić Kierownictwo firmy wskazując w uzasadnieniu jakie osiągnięcia kandydata wyróżniają się na tle branży, umacniają pozycję firmy na konkurencyjnym rynku i w jego opinii zasługują na wyróżnienie.

Zgłoszeni Kandydaci, którzy przejdą pomyślną weryfikację – zostaną nominowani do nagrody – wyróżnienia Builder Super Power 2021, a ogłoszenie listy Laureatów I edycji jest zaplanowane w październiku br.

Laureaci otrzymają certyfikat potwierdzający przyznanie wyróżnienia podczas specjalnej uroczystości finałowej, zostaną zaprezentowani wraz z firmą, którą reprezentują, w miesięczniku „Builder” oraz w specjalnej publikacji „Builder Super Power”. Będą także promowani online w serwisie internetowym builderpolska.pl, facebook.com/BuilderPolska, instagram.com/builder.polska, linkedin.com/company/builder-polska

Jesteśmy przekonani, że wyróżnienie Builder Super Power oraz atrakcyjne działania promocyjne w szczególny sposób podkreślą osiągnięcia firm budowlanych oraz ich pozycję rynkową.

Regulamin oraz zgłoszenie-ankieta do Builder Super Power są dostępne pod poniższymi adresami. Zgłoszenia do I edycji można nadsyłać do 31 sierpnia br.

Zapraszam do udziału.

Kontakt:

Jarosław Oleksiak
Wiceprezes Builder Corp
e-mail: oleksiak@buildercorp.pl
tel.: 602 387 330

Linki:

REGULAMIN BUILDER SUPER POWER

ZGŁOSZENIE-ANKIETA BUILDER SUPER POWER

open