Home News Rezydencja Iwicka z Schöck Isokorb®.
Rezydencja Iwicka z Schöck Isokorb®.
0

Rezydencja Iwicka z Schöck Isokorb®.

0
0

Rezydencja Iwicka to nowoczesne osiedle, składające się z czterech kameralnych czteropiętrowych budynków, położonych na warszawskim Mokotowie.

Inwestycja uzyskała międzynarodowy certyfikat systemu certyfikacji ekologicznej BREEAM, który potwierdza spełnienie najwyższych standardów zrównoważonego budownictwa. Inwestycję usytuowano  przy ulicy Iwickiej w cichej, dobrze skomunikowanej z pozostałą częścią stolicy. Osiedle tworzą kameralne czteropiętrowe budynki mieszkalne o nowoczesnym designie i stonowanej kolorystyce. Architektura budynków wyróżnia się prostą klasyczną formą i dużymi przeszkleniami, nawiązującymi do estetyki modernizmu. Wokół budynków zaprojektowano chodniki oraz zadbane trawniki. Inwestycja składa się z 88 apartamentów o powierzchni od  najmniejszych apartamentów  o powierzchni 27 mkw do ponad 200 metrowych penthouse’ów. Każdy z apartamentów wyposażony jest w balkon, loggię, ogródek lub taras. Apartamenty wyposażone są w kompleksowy system zarządzania mieszkaniem inteligentny dom.

Inwestor zdecydowała się na zastosowanie rozwiązań firmy Schöck. W  balkonach zamontowano ponad 740 łączników Schöck Isokorb® oraz ponad 90 trzpieni dylatacyjnych LD. Takie rozwiązania to gwarancja  jakości na długie lata a dla przyszłych mieszkańców gwarancja komfortu.

open