Home News Mistrzowskie Typowanie Aluplast 2021
Mistrzowskie Typowanie Aluplast 2021
0

Mistrzowskie Typowanie Aluplast 2021

0
0

Wprawdzie musieliśmy odczekać cały rok, ale już za 4 dni prawdziwe święto dla wszystkich fanów piłki nożnej – Mistrzostwa Europy Euro 2020.  Aluplast po raz kolejny przygotował zabawę, która umożliwia typowanie wyników meczów i sprawdzenie się w emocjonującej rywalizacji.

Na potrzeby akcji przygotowana została specjalna aplikacja dostępna pod adresem https://aluplast.euro2020typ.pl  . To bardzo intuicyjna aplikacja, która pozwala na typowanie wyników meczów Mistrzostw Europy, śledzenie rankingów, tworzenie różnych statystyk. Jak pokazały poprzednie edycje, w naszej branży jest spora grupa fanów piłki nożnej, którzy w duchu sportowej rywalizacji chętnie włączali się w naszą zabawę. A jako, że na piłce nożnej znają się wszyscy, to my chętnie poznamy i wyłonimy aktualnego Najlepszego Typera Branży Okiennej – komentuje Marcin Szewczuk, Marketing Manager Aluplast sp. z o.o.  Niewątpliwie sam udział reprezentacji Polski w turnieju będzie rozpalał emocje, jednak mamy nadzieję, że nasza zabawa dostarczy Państwu dodatkowej dawki adrenaliny. A najlepiej typujący poza uznaniem, będą mogli się cieszyć również atrakcyjnym kieszonkowym na zbliżające się wakacje.

By wejść do gry wystarczy wypełnić formularz rejestracji na stronie https://aluplast.euro2020typ.pl , a następnie regularnie typować wyniki wskazanych meczów. Mecze można typować każdego dnia do godziny ich rozpoczęcia. Najlepiej typujący uczestnicy zabawy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody: za zajęcie pierwszego miejsca przewidziana jest karta przedpłacona o wartości 2000 PLN, za drugie miejsce karta

przedpłacona o wartości 1500 PLN, a za trzecie miejsce karta przedpłacona o wartości 1000 PLN. Poza trzema głównymi nagrodami, kolejnych 11 najlepszych typerów otrzyma upominki reklamowe aluplast.

Pandemia wiele naszych aktywności i działań przeniosła do świata on-line, więc postawiliśmy tym razem „stworzyć RAMY” do wspólnej wirtualnej zabawy i rywalizacji – podsumowuje Marcin Szewczuk. Korzystamy ze sprawdzonej już formuły, która gwarantuje zwroty akcji i emocje do samego końca. Oczywiście regularność w typowaniu zwiększa szanse na końcowy sukces, jednak jak pokazały poprzednie edycje, specjalnie opracowany system premiowania powodował, że dopiero finałowy mecz decydował o ostatecznych wynikach. 

open